aSveikata - vienas pagrindinių žmogaus gyvenimo kokybes rodiklių. Ji - didžiausia vertybė. Žmogaus sveikata yra glaudžiai susiėjusi su jo mityba. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, mūsų sveikata didžiąja dalimi priklauso nuo gyvensenos ir mitybos.

Sveikata - vienas pagrindinių žmogaus gyvenimo kokybes rodiklių. Ji - didžiausia vertybė. Žmogaus sveikata yra glaudžiai susiėjusi su jo mityba. Pasaulio sveikatos organizacijos duomenimis, mūsų sveikata didžiąja dalimi priklauso nuo gyvensenos ir mitybos.Tačiau pastarąjį dešimtmetį mitybos tyrimų duomenys rodo, kad gyventojų mityba blogėja. Pramonė vis agresyvesniais būdais skatina netinkamų maisto produktų vartojimą. Netinkama mityba sukelia nutukimą, kraujotakos sistemos ir onkologines ligas, cukrinį diabetą. Dėl nesubalansuotos mitybos kyla įvairūs virškinamojo trakto sutrikimai, alerginiai susirgimai.

Gargždų „Minijos“ progimnazijos 7 klasių mokiniai susipažino su tinkamos mitybos principais. Mokiniai užrašė savo nuomonę „Ar tinkamai maitintis brangu“.

a