Tvirtinu

 

                                                                                                    

 

                                                                                                      

 

2020–2021 m. m.  5-8 klasių mokinių neformaliojo švietimo tvarkaraštis

(pirmasis pusmetis)

 

 Eil.    nr. 

Vadovo vardas., pavardė

Programos pavadinimas

Klasės

Val. sk.

Pirmadienis

Antradienis

Trečiadienis

Ketvirtadienis

Penktadienis

1.

Alina Vyšniauskienė  

Judrieji žaidimai: „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“, kvadratas.        (mergaitės ir berniukai)

5–6

2

 

14.45–16.15

Sporto salė

     

2.

Mindaugas Jonelys

Futbolas (berniukams)

5–8

2

   

14.00–15.30

Sporto salė

   

3.

Jolanta Žukauskienė

Tinklinis.

Berniukams

5–8

2

 

16.15–17.45

Sporto salė

     

4.

Jolanta Žukauskienė

Tinklinis.

Mergaitės

6–8

2

14.00–15.30

Sporto salė

       

5.

Justas Bražas

Krepšinis

5–6

2

   

15.30–17.00

Sporto salė

   

6.

Justas Bražas

Krepšinis

7–8

2

       

15.30–17.00

Sporto salė

7.

Asta Lukauskienė

Šiuolaikinių šokių būrelis

5–6

2

14.45–15.30

Aktų salė

 

14.45–15.30

Aktų salė

   

8.

Asta Lukauskienė

Šiuolaikinių šokių būrelis

7–8

2

15.30–16.15

Aktų salė

 

15.30–16.15

Aktų salė

   

9.

Asta Lukauskienė

Fizinio aktyvumo būrelis

5–6

2

 

14.45–15.30

Aktų salė

 

14.45–15.30

Aktų salė

 

10.

Asta Lukauskienė

Fizinio aktyvumo būrelis

7–8

2

 

15.30–16.15

Aktų salė

 

15.30–16.15

Aktų salė

 

11.

Ramunė Našlėnienė

Tautinis paveldas ir tradicijos mokyklos edukacinėse erdvėse

5–8

2

14.20–15.15

307 kl.

     

14.20–15.15

307 kl.

12.

Darius Gruzdys

Jaunasis meistrelis

5–8

2

     

15:05–16:50

Konstrukcinių

medžiagų

dirbtuvės

14:20–15:05

Konstrukcinių

medžiagų

dirbtuvės

13.

Rolandas Anužis

Mergaičių ansamblis

5–8

2

 

14.00–14.45

310 kab.

   

14.00–14.45

310 kab.

14.

Gintarė Januškienė

Etnologija

5–7

1

       

14:00–14.45.

204 kab.

15.

Alma Tamošauskienė

Kūrybinės dirbtuvės

5-8

2

       

15.00–16.30

204 kab.