Be pavadinimo

  Konsultacijų tvarkaraštis 5 – 8 klasių mokiniams

2020 – 2021 m. m.

Eil. Nr.

Mokytojo vardas, pavardė

Dalykas

Klasės

Savaitės diena

Konsultacijų

laikas, val.

Vieta

1.

Živilė Bartkevičienė

Lietuvių kalba ir literatūra

5b, 5c, 6a, 7c

Antradienis

14.10–14.55

304 kabinetas

2.

Aušra Jančauskienė

Lietuvių kalba ir literatūra

5e, 6e, 8a, 8c

Trečiadienis

Antradienis

14.10–14.55

14.10–14.55

302 kabinetas

3.

Rasa Lygutaitė

Lietuvių kalba ir literatūra

6b, 7b, 7d, 8e

Antradienis

14.10–14.55

303 kabinetas

4.

Danutė Prunskienė

Lietuvių kalba ir literatūra

6c, 6d, 7a, 7e

Trečiadienis

14.10–14.55

306 kabinetas

5.

Rūta Tamošaitienė

Lietuvių kalba ir literatūra

5a, 5d, 8b, 8d

Trečiadienis

14.10–14.55

305 kabinetas

6.

Renata Anužienė

Anglų k.

5, 7, 8

Antradienis

14.10–14-55

115 kabinetas

 

7.

 

 

Daiva Beliajeva

 

Anglų k.

5b, 5c, 7d, 7e, 8a, 8c, 8d

Ketvirtadienis

14.00–14.55

117 kabinetas

Rusų k

7a, 7b

Trečiadienis

14.00–14.55

8.

Violeta Barbšienė

Anglų k.

5d, 6b,c,d,e, 7b

Antradienis

14.10–14.55

111 kabinetas

9.

Jurgita Bytautienė

Anglų k.

5e, 6a, 6d, 7a, 7c

Ketvirtadienis

14.10–14.55

311 kabinetas

10.

Aldona Veikšienė

Rusų k.

6–8

Penktadienis

13.15–14.00

057 kabinetas

11.

Vilija Mikšienė

Rusų k.

6–7

Antradienis

13.15–14.00

112 kabinetas

12.

Loreta Paulauskienė

Anglų k.

7e, 7c, 7d, 8b, 8c, 8e

Ketvirtadienis

14.10–14.55

110 kabinetas

13.

Stefanija Piaulokienė

Anglų k.

5a, 5b, 5c, 5d, 6a, 6c, 7a, 7b

Trečiadienis

14.10–14.55

116 kabinetas

14.

Laima Sukurienė

Vokiečių k.

Rusų k.

6a, 6c, 6c, 7c,e, 8b

Pirmadienis

Trečiadienis

14.10–14.55

15.00–15.40

116 kabinetas

303 kabinetas

15.

Ona Girkontienė

Matematika

5a, 6a, 7a, 8b, 8d

Ketvirtadienis

14.10–14.55

307 kabinetas

16.

Birutė Špučytė

Matematika

6d, 7c, 7d, 7e, 8e

Trečiadienis

14.10–14.55

308 kabinetas

17.

Renata Urbonienė

Matematika

5d, 6b, 6c, 8a, 8c

Antradienis

14.10–14.55

309 kabinetas

18.

Rasa Sorokina

Matematika

5b, 5c, 5e, 6e, 7b

Ketvirtadienis

14.10–14.55

118 kabinetas

19.

Asta Vaišnoraitė

Chemija

8a,b,c,d,e

Penktadienis

14.10–14.55

205 kabinetas

20.

Dalė Razguvienė

Gamta ir žmogus, biologija

5–8

Trečiadienis

14.10–14.55

105 kabinetas

21.

Justina Šalminienė

Fizika

7–8

Ketvirtadienis

14.10–14.55

205 kabinetas

22.

Raminta Birgėlienė

Informacinės technologijos

5–8

Ketvirtadienis

14.10–14.55

104 kabinetas

23.

Pakamorienė Angelė

Geografija

7–8

Antradienis

14.10–14.55

113 kabinetas

24.

 

 

Surplienė  Žaneta

 

Gamta ir žmogus,

geografija

5a, 5b, 5c, 6a, 6b, 6d, 6c, 6e

Antradienis

14.10–14.55

114 kabinetas

Informacinės technologijos

5a, 5b, 5c, 5d, 5e

Trečiadienis

14.10–14.55

110 kabinetas

25.

Grimalienė Juratė

Istorija

5c, 6, 8

Trečiadienis

14.10–14.55

201 kabinetas

26.

Januškienė Gintarė

Istorija

5–7

Penktadienis

13.15–14.00

204 kabinetas