Warning: Creating default object from empty value in /home/mioslt/domains/minijos.lt/public_html/components/com_k2/views/itemlist/view.html.php on line 743

Įrašai, filtruoti pagal datą: birželio 2020

20 birželio 16, Antradienis 13:59

PADĖKA

Ačiū dalyvavusiems dalykų asociacijų veiklose.
 
Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Lina Zubauskienė
Paskelbtas Naujienos
20 birželio 09, Antradienis 16:56

Summer Reading. Rekomenduoja šeštokai

Anglų kalbos pamokose šeštų klasių mokiniai skaito daug įdomių įvairaus žanro tekstų. Skaitymas yra itin veiksmingas būdas tobulinti užsienio kalbą, nes gali greitai suprasti skirtingus žodžius pagal kontekstą. Tai padeda greičiau pradėti laisvai kalbėti ir rašyti anglų kalba. Skaitymas  taip pat praturtina žodyną, išlaisvina vaizduotę. Pasinaudodami virtualių knygų anglų kalba vaikams svetaine www.vocab.today/reader, mokiniai rinkosi vieną iš rekomenduojamų knygų namų skaitymui.

Svetainė skirta įvairių lygių  skaitytojams- nuo pradedančiojo iki  pažengusio, joje didelis įvairios grožinės literatūros pasirinkimas. Šeštokus sudomino ne tik „Elementary pradedančiųjų lygiui siūlomi skaitiniai, bet ir „Advanced“ pažengusiųjų lygis. Perskaitę knygą, new.edmodo.com  nuotolinio mokymosi platformoje mokiniai parengė 6-9 sakinių apimties santrauką, nurodydami kūrinio pavadinimą, autorių, pagrindinius veikėjus, glaustai atpasakojo turinį ir pateikė rekomendacijas, kodėl verta skaityti būtent šia knygą. Pasinaudojant internetinio įrankio „Padlet“ galimybėmis, šeštokai sudarė sąrašą knygų, rekomenduojamų vasaros skaitiniams https://padlet.com/spiaulokiene/h4nx01wl0urxtjqj

Šeštokai siūlo socialinį eksperimentą: išsirink knygą ir skirk visą vakarą tik skaitymui,

 nepasitikrindamas žinučių ar naujienų telefone. Išbandyk save, atrask „savo“ knygą.

Šeštokai žino, kad  vos šešių minučių skaitymas gali sumažinti streso lygį net iki 60 procentų ir tai yra efektyviausias būdas įveikti stresą, veiksmingesnis už muzikos klausymą ir pasivaikščiojimą. 

Paskelbtas Naujienos
20 birželio 09, Antradienis 16:54

The Royal Family. Penktokų tyrinėjimai

Anglų kalbos pamokų metu penktos klasės mokiniai pasinėrė į tyrinėjimus. Perskaitę vadovėlio tekstą apie Jungtinės Karalystės (JK), dažniau pristatomos kaip  Anglijos, karalienę Elžbietą II, mokiniai itin susidomėjo pateikta informacija. Tekstas prasidėjo nuo informacijos apie princus Viljamą ir Harį, kaip karalienės anūkus. Šie du vardai mokiniams yra gerai žinomi, o ką žinome apie jų vaikystę, pomėgius, vaikiškas išdaigas? Kas yra jų tėvai? Kur dabar gyvena princas Haris? Kiek vaikų augina princas Viljamas? O kiek karalienei metų? Pasitarę su mokiniais, nutarėme patyrinėti  karališkosios šeimos medį. Mokiniams reikėjo   pasirinkti vieną  šios šeimos atstovą ir, pasinaudojus nuotolinio ugdymosi metu įgytais gebėjimais naudotis tam tikrais įrankiais,  susirasti informaciją ir  paruošti trijų skaidrių pristatymą per Google Apps įrankius.

Penktokai yra žingeidūs, moka naudotis interneto teikiamomis  galimybėmis, geba atrasti įdomius iliustruotus  tinklalapius. Tokia veikla plečia jų kultūrinį akiratį ir prisideda prie  kūrybinės saviraiškos ugdymo.

 Ar žinote, kad  Elžbieta II, kuriai šių metų balandžio 21 d. sukako 90 metų,  valdo jau 64 metus?

Ar  žinote, kad  karalienė  yra vienintelis žmogus  Jungtinėje Karalystėje, kuris gali vairuoti automobilį neturėdama vairuotojo teisių?

O gal jus sudomintų karališkosios šeimos paslaptys?

Visa tai, ir daug kitokios informacijos, tiesa, anglų kalba, rastumėte apsilankę čia https://docs.google.com/presentation/u/0/

 

Anglų kalbos mokytoja Stefanija Piaulokienė

Paskelbtas Naujienos
20 birželio 09, Antradienis 06:24

Nuotolinių dailės pamokų rezultatai

   Per nuotolinio mokymosi dailės pamokas 5-6 kl. mokiniai kūrė grafikos piešinius ir karpė karpinius tema "Pavasaris", "Raštuoti gyvūnai". 7-8 kl. mokiniai sukūrė gražių  mandalų, kompozicijį "Muzikos instrumentai". 7a kl. mokinys Vytis Joris savo darbų kolekciją paįvairino puikiais žmonių portretais.
         
Mokytoja Alma Tamošauskienė
 
 
 
Paskelbtas Naujienos
20 birželio 06, Šeštadienis 14:54

Penktokų sveikinimai Tėvo dienos proga

Per nuotolinio mokymosi technologijų pamokas penktokai  kūrė puokštes iš konstrukcinių medžiagų. Į puokštes įdėta daug meilės  ir rankų darbo. Darbeliai skirti Tėvo dieną paminėti.

 

Mokytoja A. Žilienė

Paskelbtas Naujienos
Saulėta ir linksma 1c klasės mokslo metų užbaigimo šventė Gargždų Jaunimo parke. Mokinių patirtos sėkmės sugulė į didelę sukurtą klasės knygą. Balionų jūroje plaukiojo vasariniai linkėjimai draugams. Visų svarbiausia šventės dalis - padėkos už dalyvavimą įvairiuose konkursuose, įdėtą triūsą per mokslo metus. Pirmokų paleistas balionas nuskriejo tolyn ir nuo šiandienos palypėjome vienu laipteliu aukštyn!
Šiltos ir saugios vasaros, linksmieji mano antrokėliai!
 
Mokytoja V. Ratkuvienė
Paskelbtas Naujienos
20 birželio 03, Trečiadienis 11:38

Tarptautinė konferencija

Gegužės 29 d. 3c klasės mokiniai Toma Pociūtė ir Kajus Šilinskas dalyvavo virtualioje tarptautinėje 3-12 klasių mokinių informacinių technologijų konferencijoje MIK-13 ir pristatė Scratch programa sukurtą darbą „Gamta - visų namai“. Projektą kartu kūrė Joris Mukauskas ir Manfredas Indzelis.
 
Mokytoja Vanda Majauskienė
Paskelbtas Renginiai
20 birželio 02, Antradienis 16:55

„Skaitymo iššūkis“

Dalyvaujam? DALYVAUJAM!!!
Nuo šiandien, birželio 1 d., prasideda smagusis „Skaitymo iššūkis“. Šių metų šūkis – SKAITYMAS MUS JUNGIA!
Tai jau penktą kartą, visą vasarą, organizuojama interaktyvi akcija, kurios metu visi norintieji kviečiami įvykdyti penkias smagias skaitymo užduotis ir laimėti prizų.?
Šiemet reikia įveikti šias užduotis:
1? Perskaityti knygą, kurios autorius yra iš Šiaurės šalių;
2?Perskaityti knygą, kurios pavadinime yra skaičius;
3?Perskaityti knygą apie gamtą;
4?Perskaityti knygą apie draugystę;
5?Perskaityti eiliuotą knygą.
Daugiau informacijos rasite www.vasarasuknyga.lt arba savo bibliotekoje.
20 birželio 02, Antradienis 16:52

Ekologijos mokėsi netradiciškai

 
Net dvi dienas 3c klasėje vyko netradicinės pamokos, kurias vedė ekologijos ekspertė Vaida Griškevičienė.
Bendraudama su mokiniais pateikė daug naudingos informacijos apie ekologijos problemas, apie atliekų rūšiavimą. Puikūs bendravimo su vaikais įgūdžiai leido prakalbinti kiekvieną. Mokiniai atliko praktinius darbus – virtualioje erdvėje rūšiavo atliekas, iš buitinių atliekų, randamų namuose, gamino darbelį – žaislą. Savo pasigamintą darbelį panaudojo varžydamiesi turnyre. Netradicinės pamokos dar ir todėl, kad kiekvienas buvo apdovanotas ekologiniais prizais, o visai klasei atiteko reklaminė atliekų rūšiavimo lenta.
Pamokos buvo puikios, pamokančios ir vaikams suteikė ne tik žinių, bet ir teigiamų emocijų. Refleksija parodė, kad kūrybiškumui ribų nėra.
 
Mokytoja Vanda Majauskienė
Paskelbtas Renginiai