Warning: Creating default object from empty value in /home/mioslt/domains/minijos.lt/public_html/components/com_k2/views/itemlist/view.html.php on line 743

Įrašai, filtruoti pagal datą: gegužės 2020

20 gegužės 30, Šeštadienis 07:39

Darbeliai iš konstrukcinių medžiagų

Per nuotolinio mokymosi technologijų pamokas 5 - 8 klasių mokiniai kūrė darbelius iš konstrukcinių medžiagų. Darbeliai skirti Vaikų gynimo dienai paminėti.

Paskelbtas Naujienos

Mokytojos Aušra Jašmontienė ir Birutė Ratkuvienė džiaugiasi savo mokinių anglų kalbos edukacinio konkurso „Oympis 2020- Pavasario sesija“ rezultatais.

 I laipsnio diplomą ir medalį laimėjo Titas Rimdeika 4 c kl.  ir  Girius Čepauskas 4b kl.

 I laipsnio diplomus laimėjo Eglė Juciūtė 2a kl., Mantė Jakavičiūtė  2a kl.,  Reda Simonaitytė 3a kl., Ieva Sutkeviūtė 4b kl., Erika Stalgytė 4b kl., Edvinas Puplauskas 4b kl., Kotryna Kundrotaitė 4b kl., Titas Balsys 4b  kl., Kajus Gricius 4b kl. ir Agnė Pučinskaitė 4c kl.

 III laipsnio diplomą laimėjo  Nojus Litvinas 4 c kl.

Šaunu, kad dalyvaudami konkursuose, mokiniai gali pasitikrinti savo žinias, pakartoti dalyko medžiagą.

Linkime sėkmingai užbaigti mokslo metus, gerai pailsėti per vasaros atostogas 

20 gegužės 30, Šeštadienis 06:37

Sveikiname laimėtojus

Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga sveikiname Tarptautinės anglų kalbos olimpiados KINGS 2020 metų pavasario semestro finalinio turo nugalėtojus.

 I-ojo lygmens diplomo laimėtojus:

 Eglę  Mockutę, 5c kl.

 Deimą  Šliuožaitę  6a kl.

Povilą Mendelį  6e kl.

II-ojo lygmens diplomo laimėtojus:

Justą  Petrusevičių 5a kl.

Adriją Poškutę 5a kl.

Jokūbą Karpavičių 5a kl.

Gretą  Lenkauskaitę 5a kl.

Paulių Norvaišą  5a  kl.

Teodorą Šachovą 5a  kl.

Ramunę Jurgutytę 5c kl.

Joaną Pupienis 5c kl.

Eveliną Požytę 5d kl.

Armandą Malinauską 6b  kl.

Arną Simonaitį 8b kl.

Inetą  Stalmokaitę 8d kl.

Mildą Tulabaitę 8e kl.

Jūs esate šaunuoliai.  Jūsų akademinės žinios yra puikios. Jūs esate žingeidūs, kūrybingi, turite tvirtą valią ir nebijote iššūkių. KINGS olimpiada – laikas asmeninei pažangai, motyvuojančiai konkurencijai ir naujiems potyriams. Jums pasisekė.

Progimnazijos bendruomenė dėkoja  anglų kalbos mokytojoms Violetai Barbšienei, Daivai Beliajevai, Stefanijai Piaulokienei  bei mokinių tėveliams  už mokinių skatinimą ir palaikymą

Paskelbtas Renginiai
20 gegužės 28, Ketvirtadienis 11:31

Technologijų pamokų darbo rezultatas

Per nuotolinio mokymosi technologijų pamokas šeštų ir septintų klasių mokiniai rišo sodus. Tradiciniai sodai rišami iš šiaudų arba nendrių. Mūsų sodeliai – popieriniai. Dirbome keliais žingsniais:

  • šiaudelio išklotinės brėžinio braižymas,
  • popierinių šiaudelių gaminimas,
  • reketuko išklotinės rišimas,
  • reketukų gamyba,
  • sodelio konstravimas,
  • sodelio apdaila.

Darbas reikalavo daug kantrybės ir kruopštumo. Rezultatu galite pasidžiaugti čia - https://padlet.com/ramunenasleniene/sodai

 

Mokytoja Ramunė Našlėnienė

Paskelbtas Naujienos
20 gegužės 28, Ketvirtadienis 11:27

Technologijų pamokų darbo rezultatas

Per nuotolinio mokymosi technologijų pamokas penktų klasių mokiniai gamino sukučius iš popieriaus ir vėrė vėrinį. Svarbu buvo tvarkingai ir dailiai susukti  2 – 3  formų sukučius, sukomponuoti ir suverti vėrinį, paslėpti siūlo galus. Darbas pavyko neblogai. Rezultatu galite pasidžiaugti čia - https://padlet.com/ramunenasleniene/verinys

 

Mokytoja Ramunė Našlėnienė

Paskelbtas Naujienos
20 gegužės 28, Ketvirtadienis 05:43

Anglų kalbos pamoka ,,Sveika gyvensena“

Kas yra sveikas maistas? Kodėl ,, šiukšlinis maistas“ yra skanus? Kas yra Fryganizmas? Ką valgo lietuviai, o ką mėgsta valgyti britai? Kaip užsisakyti maistą kavinėje?

Tai tik keletas klausimų į kuriuos penktų klasių mokiniai turėjo rasti atsakymus per anglų kalbos pamokas mokydamiesi  temą ,,Maistas“ (Food). Perskaitę keletą tekstukų, išklausę ir atlikę klausymo ir video  užduotis , įtvirtinę žodyną maisto tema ,mokiniai greitai rado atsakymus į šiuos klausimus. Visi, kaip susitarę, tvirtino ,kad greitas maistas-,,šiukšlinis maistas“ yra labai skanus ir jie jį mėgsta valgyti, bet tuo pačiu antrino, kad greitas maistas yra nesveikas ir juo dažnai piktnaudžiauti nepatartina.

Naudodamiesi savo patirtimi, mokiniai diskutavo, kokie  maisto produktai turėtų būti ant mūsų pusryčių ar pietų stalo, dalinosi patarimais, kaip patys sveikai maitinasi, ką turėtų valgyti, o ko ne, kad būtų sveikesni.

 Apibendrinamąją pamoką  baigėme kūrybiniais darbeliais ,,Mano sveikas patiekalas“ (My healthy meal“ angl.), kuriuos galite pamatyti virtualioje programos Padlet aplinkoje.

 

Anglų kalbos mokytoja Violeta Barbšienė

 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Paskelbtas Naujienos
20 gegužės 26, Antradienis 10:19

Viruso pamokos aštuntokams

1 pamoka

Paskelbtas Bibliotekoje

Gargždų “Minijos” progimnazija  - tarptautinės asociacijos “Mainai visiems” („Exchanges for all“) narė

Nuo 2018 metų Gargždų “Minijos” progimnazija yra tarptautinės asociacijos „Mainai visiems“ („Exchanges for all“) narė. Šios asociacijos pagrindinis tikslas  - užtikrinti , kad pastoviai būtų vykdomos tarptautinės mainų stovyklos, bei  šių stovyklų finansavimas. Asociacijos nariai nuolat teikia paraiškas Erazmus+, Nordplius ir Pietų Baltijos šalių paramos fondams, kad gautų finansavimą tarptautinėms mainų stovykloms organizuoti. Stovyklos vyksta du kartus per metus – rugsėjo ir gegužės mėnesį. Jos skirtos aštuntų klasių mokiniams, trunka savaitę laiko ir yra visiškai nemokamos. Kiekvienais metais 15 – 60  mūsų mokyklos mokinių išvyksta į šias mainų stovyklas. Tai kartojasi kasmet nuo  2015 metų.

Stovyklose didelis dėmesys skiriamas mokinių emociniam socialiniam ugdymui, ugdomos asmeninės mokinių savybės: gebėjimas bendrauti su skirtingų tautybių, religijų žmonėmis, gebėjimas priimti ir toleruoti skirtingą bei kitokį požiūrį į aplinką, išvaizdą, nuomonę. Mokiniai susiduria su  naujais iššūkiais, mokosi juos priimti ir įveikti, gyvena ir mokosi jiems naujoje, nepažįstamoje aplinkoje su nepažįstamais žmonėmis, kalba ne savo gimtąja kalba, mokosi savarankiškai priimti sprendimus.

Stovyklose organizuojamos meninės ir kūrybinės pakraipos veikos ekologijos, klimato kaitos temomis.

Šiuo metu asociaciją sudaro 9 mokyklos iš Danijos, Lietuvos ir Lenkijos

1.Sophieschool DK

2.Sydfalster School DK

3.Stubbekoebing School DK

4.Nr. Alslev School DK

5.Mill Hill School DK

6.Nysted School DK

7.Klaipeda Sendvario LT

8.Gargzdai Minijo progymnasium LT

9.Spoleczna Szkola Podstawowa Nr.1 im Janusza Korczaka, Wejherowo PL

Taip pat yra 9 mokyklos  kandidatės, kurios yra partnerės projektuose iš Estijos, Suomijos, Švedijos, Latvijos, Lenkijos. Kandidatai į partnerius ir projektų partneriai:

1.August Kitzberg Gymnasium, Karksi Nuia, EE

2.Tampere University Teacher Training School, FI

3.Ängetschool, Örnsköldsvik, SE

4.Liepaja School no. 6

5.Liepajas Liedaga School

6.Nica School

7.Ketvergiai Basic School

8.Wejherowo School no. 8

9.Wejherowo School no. 1

Mūsų mokyklai šioje asociacijoje atstovauja dvi mokytojos: tai šokių mokytoja Asta Lukauskienė ir anglų kalbos mokytoja Renata Anužienė. Jos yra asociacijos  tarybos narės, o mūsų mokykloje atsakingos už projektų rašymą, finansinę projektų ataskaitą, mokinių bei mokytojų paruošimą mainų stovykloms.

2020 metų sausio 6-10 dienomis 4 mūsų mokyklos mokytojos A.Lukauskienė, R.Anužienė, L.Paulauskienė, A.Pakamorienė vyko į kasmetinį asociacijos susirinkimą bei mokytojų mokymus ir mainų programos planavimo susitikimą Danijoje. Per susitikimą aplankė dvi Danijos mokyklas, aptarė veiklas, kaip pagerinti ir patobulinti tarpusavio bendradarbiavimą iki susitikimo mainų stovyklose, pasiskirstė  į projektų rašymo grupes bei pildė paraiškas finansavimui gauti Erazmus+, Nordplius Junior paramos fondams. Susitikime  skirtingos grupės paruošė 10 paraiškų finansavimui gauti skirtingose šalyse 2020-2021 metais. Mūsų  mokykla pateikė po vieną paraišką Erazmus +, Nordplius Junior fondams. Taip pat yra partnerė kituose dviejuose projektuose. Visi susitikimai vyksta anglų kalba, paraiškos taip pat teikiamos anglų kalba.


Asociacijos „Mainai visiems“ pranešimas spaudai

2020-05-06

2020 metų gegužės mėnesį  tarptautinė asociacija “Mainai visiems” buvo priversta atšaukti net  5 mainų stovyklas dėl 3 Covid 19 viruso .Net 300 mokinių, mokytojų iš Estijos, Latvijos, Lietuvos, Suomijos, Švedijos ir Danijos šiemet nesusitiko mainų programose.

Tačiau yra ir gerų žinių. Asociacija gavo patvirtinimą, kad net 3 paraiškos, pateiktos sausio mėnesį, yra patvirtintos. Tai reiškia , kad asociacija 2020 -2021 metais turės galimybę suorganizuoti net 9 stovyklas. Vienas iš patvirtintų projektų yra ir Gargždų „Minijos“ progimnazijos pateiktas Nordplus Junior projektas „Viltis“. Dar laukiama atsakymų iš Erazmus+ ofiso dėl stovyklų 2021-2022 metais. Gautas finansavimas  užtikrina veiklos tęstinumą bei suteikia garantijas tolimesnei sėkmingai asociacijos veiklai.

Asociacijos koordinatorius iš Danijos Bo Otterstroem turi ilgametę darbo patirtį organizuojant ir koordinuojant meno festivalius bei mainų programas. Jau 2009 metais šios stovyklos buvo kultūrinių projektų dalis ir į kultūrinius mainus įtraukė daugybę jaunų žmonių iš Baltijos jūros regiono šalių ir visos Europos.

Šiuo metu asociacijos meninės dalies mokytojai ruošia naują ir linksmą  tarptautinį projektą nuotoliniu būdu „Ar tu atsimeni mane?“ ir „ Mano draugas iš Europos“. Šis projektas startuoja 2020metais gegužės 11 dieną facebooko paskyroje https://www.facebook.com/exchangesforall/ . Net jei  mes  ir esame atskirti nuo pasaulio, vis tiek turėtumėm galvoti apie mus supantį pasaulį ,todėl asociacija kviečia susirasti žmones, kartu su jumis dalyvavusius tarptautinėse mainų stovykloje, ir paklausti: „Ei , ar dar atsimeni mane?“.

Dabar asociacija  planuoja tarptautines mainų stovyklas rugsėjo mėnesį  ir tikisi, kad šį kartą Covid 19 virusas nesutrukdys jų surengti .Jei nepavyks susitikti gyvai, visos veiklos persikels į virtualų pasaulį.

Daugiau informacijos apie asociacijos veiklas galite rasti https://www.facebook.com/exchangesforall/

Paskelbtas Bendrieji
20 gegužės 14, Ketvirtadienis 17:14

Progimnazijos mokytojai dalijosi patirtimi

Antradienio popietę Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokytojai rinkosi į virtualią metodinę sesiją „Mokau(si). Taikau. Dalinuosi“. 12 įvairių dalykų mokytojų savanorių dalinosi nuotolinio mokymo patirtimi. Įdomu buvo išgirsti, kaip nuotoliniu būdu mokosi pirmokai, kokius IT įrankius mokytojai naudoja lengvesniam naujos medžiagos įsisavinimui, kaip organizuoja grįžtamąjį ryšį ir daug kitų naudingų dalykų. Metodinė sesija truko tris valandas, tačiau nepaisant nuovargio, visi praturtėjo metodinėmis žiniomis ir pastiprino savo tikėjimą, kad žengia teisinga kryptimi.

Metodinės sesijos vaizdo įrašas: https://drive.google.com/open?id=1FHMZ2zeM8NXb6uuVt6XxI_19-mNna2bm

Paskelbtas Naujienos
20 gegužės 12, Antradienis 08:51

,,Kalbų Kengūra 2020“

Užsienio kalbų mokytojos dėkoja 3-8 klasių mokiniams, kurie įsijungė į respublikinį projektą ,,Kalbų Kengūra 2020“. Puikiai pasirodė ir diplomus pelnė 49 mokiniai.

Sveikiname ir džiaugiamės kartu su jumis.

 

Anglu kalbos testai

Puslapis 1 iš 2