Warning: Creating default object from empty value in /home/mioslt/domains/minijos.lt/public_html/components/com_k2/views/itemlist/view.html.php on line 743

Įrašai, filtruoti pagal datą: balandžio 2020

20 balandžio 28, Antradienis 16:51

2c klasė sportuoja nuotoliniu būdu

Nuotolinis mokymas tai iššūkis mokytojams, tėvams ir mokiniams. Noriu pasidžiaugti savo 2c klasės tėvų palaikymu, kurie geranoriškai bendradarbiauja, rūpinasi savo vaikais, padeda jiems. Kiekvieną antradienį ir penktadienį Igno mama, trenerė Daiva Mikalauskienė veda rytinę mankštą, Į šią pamoką prisijungia mamos, tėčiai, broliai, seserys. Visi smagiai sportuoja, tai puikus geros nuotaikos ir energijos užtaisas visai dienai.

 

Nuoširdžiai dėkojame rėmėjams, skyrusiems GPM paramą “Minijos” progimnazijai.
Ši finansinė parama – didelė paspirtis gerinti vaikų formaliojo ir neformaliojo ugdymo kokybę, atnaujinti ir modernizuoti edukacines ir mokymo(si) aplinkas, stiprinti mokyklos materialinę bazę.
Jums nutarus savo pajamų mokesčio dalį skirti progimnazijai, reikia užpildyti specialų formos FR0512 versija 04 prašymą.
Žingsniai kaip skirti pajamų mokesčio dalį:
Elektroninio deklaravimo sistemos nuoroda:
Progimnazijos rekvizitai paramai:
Paramos gavėjo tipas: 2
Paramos gavėjo identifikacinis numeris (kodas): 191788974
Paskelbtas Naujienos
20 balandžio 22, Trečiadienis 17:13

,,Velykinės dekoracijos” kūrimas

Mūsų mokyklos 5-6 klasių mokiniai per technologijų pamokas gavo ,,Velykinės dekoracijos” kūrimo užduotį. Mokiniai turėjo pagaminti kelis išpūstus kiaušinius, juos papuošti bent dviem skirtingais dekoravimo būdais ir sukurti velykinę kompoziciją. Kiekvienas moksleivis aprašė kiaušinių dekoravimo eigą ir pirmą kartą virtualioje aplinkoje dalijosi savo patirtimi.

 

Paskelbtas Naujienos

Progimnazijos anglų kalbos mokytojos džiaugiasi, kad itin gausus 2-8  klasių mokinių būrys dalyvavo tarptautinės KINGS anglų kalbos  olimpiados 2020 metų pavasario kvalifikaciniame ture. Mokinys, surinkęs 50 %  ir didesnį norminį įvertinimą yra kviečiamas dalyvauti  2020 metų pavasario semestro KINGS  anglų kalbos olimpiados finale.

Šiemet  olimpiados finalas organizuojamas www.kings.lt platformoje balandžio 4 -25 dienomis. Mokinys gali atlikti olimpiados užduotis jam patogiu metu. Tam reikia prisijungti prie savo asmeninės mokinio paskyros www.kings.lt svetainėje su tuo dalyvio kodu, kuriuo buvo atliktas kvalifikacinis olimpiados etapas. Deja, finalinis olimpiados etapas yra apmokestinamas dalyvio mokesčiu, kuris yra skirtas padengti administracinėms, užduočių rengimo, prizinio fondo ir kt. išlaidoms.

Bet yra maloni naujovė -tam, jog būtų lengviau pasiruošti finalui, visiems  norintiems jame dalyvauti yra pateikiamas dar vienas pasirengiamasis testas, atitinkantis finale pateikiamų užduočių sudėtingumo lygį. Sprendžiant šiuos testus, mokinys gali ne tik geriau pasiruošti artėjančiam finalui, bet ir įvertinti, kokio sudėtingumo ir formato užduotys  jo laukia finale.

Finalas – ypatinga sumaniausių kingsiečių šventė! Šiame etape susirungia geriausi kvalifikacinio (internetinio) olimpiados turo dalyviai, siekiantys įrodyti savo žinias bei išbandyti jėgas neįprastoje akademinėje aplinkoje, sprendžiant loginio mąstymo ir analitinių gebėjimų reikalaujančias užduotis.

Susidomėjusiems siūloma skaityti daugiau čia: https://kings.lt/pages/kings-finalas

Paskelbtas Naujienos
Artėjant Šv. Velykų šventei, šeštų klasių mokiniai per etikos pamokas aptarė stalo etiketą ir patys pabandė teorines žinias pritaikyti praktiškai - paserviruoti stalą ir pakviesti draugus virtualių pietų. Šeštokų laukė ne tik stalo serviravimo iššūkis - kvietimus pietų reikėjo savarankiškai patalpinti virtualioje programos Padlet aplinkoje. Išradingi mokiniai pranoko mokytojos lūkesčius - užduotį įveikė  lengvai. Kviečiu pasidžiaugti 6e klasės mokinių darbais.
 
Etikos mokytoja Lina Zubauskienė
 
 
 
Paskelbtas Naujienos
20 balandžio 14, Antradienis 06:19

„Olympis 2020 - Pavasario sesija“

Nuotolinis ugdymas nesutrukdė 5-7 klasių mokiniams dalyvauti Tarptautiniame informacinių technologijų konkurse „Olympis 2020 - Pavasario sesija“. Dėkojame mokiniams už pasiektus aukštus rezultatus, mokytojai R Birgėlienei už puikų mokinių paruošimą.

Progimnazijos administracija

 

DIPLOMAI

 

 

20 balandžio 09, Ketvirtadienis 16:54

PRANEŠKITE APIE PASTEBĖTĄ ŽALINGĄ TURINĮ INTERNETE

 
Susidūrę su neteisėtu ar žalingu turiniu internete, praneškite apie tai interneto karštajai linijai, užpildydami anketą svetainėje. Pranešimas gali būti anoniminis.  
 
Fiksavimas2
 
 
Paskelbtas Naujienos
20 balandžio 09, Ketvirtadienis 16:51

Bibliotekininkės kviečia į Velykines dirbtuves

Su pavasarį pranašaujančių vėjų dvelksmu ateina džiugiausia pavasario šventė - šv. Velykos. Kiekvienuose namuose jaučiamas artėjančių švenčių šurmulys, kai visi tvarko, puošia namus, gamina velykinius valgius  ir su pakilia nuotaika laukia švenčių. Tas švenčių  laukimas toks malonus...

Per šias Velykas kaip niekad svarbūs mus saugantys namai, tad papuoškime juos, pradžiuginkime, apdovanokime namiškius savo darbelių šiluma. Šiose kūrybinėse dirbtuvėse galėsite išmokti pasigaminti gražų dekoratyvinį darbelį – margutį iš kiekvienuose namuose lengvai randamų medžiagų. 

Kviečiame į kūrybines dirbtuves, tikimės aktyvaus jūsų dalyvavimo.  Darbų nuotraukas prašome siųsti el. paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  Darbus eksponuosime balandžio 15d. virtualioje parodoje mūsų progimnazijos Facebook puslapyje ir internetinėje svetainėje.

 Pamokėles žiūrėti 

https://youtu.be/Z9q3qpWZehc

https://youtu.be/Ej6DSeYW1MU

https://youtu.be/Dfd1t1oHm6M

https://youtu.be/Oz4BfpqI_1U

Paskelbtas Bibliotekoje
20 balandžio 01, Trečiadienis 13:10

Vaikų literatūros savaitė

Išsami informacija

Gyvi susitikimai su mylimais knygų kūrėjais internetu!

Švęskime Tarptautinę vaikų knygos dieną (o tuo pačiu ir Hanso Kristiano Anderseno gimtadienį) visą savaitę nuo balandžio 2 ir 9 dienos! Drauge su vaikų knygų kūrėjais keliaukime į fantazijos šalį patirti įstabių nuotykių.

Garsūs vaikų knygų autoriai kviečia susitikti virtualioje realybėje. Čia jie skaitys ištraukas iš savo mėgstamų knygų (vaikystės ir ne tik), dalinsis įvairiomis idėjomis ir paslaptimis, kaip smagiai leisti laiką, kai nereikia eiti į mokyklą, bet negali susitikti su draugais, atsakys į įvairiausius klausimus, o gal net pagros ar parodys kokį fokusą...

Jūsų laukia susitikimai su vaikų pamėgtais šių dienų knygų kūrėjais - rašytojais ir iliustruotojais. Iš viso - net dvidešimt autorių! Susitikimai vyks kasdien nuo balandžio 2 iki 9 d. Tikslų kūrėjų sąrašą ir susitikimų laikus rasite žemiau. Kviečiame dalintis šia žinia su visais jaunaisiais skaitytojais ir juos auginančiais ar mokančiais suaugusiais. Išankstinė registracija nereikalinga, susitikimai nemokami.

Nuoširdžiai dėkojame visiems knygų kūrėjams, kurie sutiko prisijungti prie šios akcijos. Kviečiame įsigyti jų knygų apsilankius elektroninėse leidyklų parduotuvėse. Susitikimus rengs šiose leidyklose knygas leidę autoriai - Tikra knyga, Aukso žuvys, Alma littera, Leidykla "Tyto alba", Nieko Rimto, Švieskime vaikus, Žalias kalnas, Gallimard Jeunesse, UAB,,Vaiga" leidykla, Dominicus.lt

Daugiau naujienų jau netrukus!

Vaikų literatūros savaitę internete rengia literatūros pažinimo programa Vaikų žemė ir Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos IBBY Lietuvos skyrius.

SUSITIKIMŲ DALYVIAI IR LAIKAI (Lietuvos laiku)

Balandžio 2 d., ketvirtadienis

Evelina Daciūtė - vienintelė Lietuvos autorė, kurios knygai skirtas Mildred L. Batchelder apdovanojimas už išskirtiniausią verstinę paskutinias metais JAV išleistą knygą vaikams (2019 m.)! Ši knyga - megahitu tapusi "Laimė yra lapė", kurią įsigyti galima čia https://tikraknyga.lt/knygos/laime-yra-lape/
Evelina skaitys ištrauką iš Pamelos Trevers knygos „Merė Popins“ ir į susitikimą kviečia 7-10 metų skaitytojus ir jų suaugusiuosius.
Susitikimo laikas - 17.30 - 18.00
Susitnkame čia https://zoom.us/j/814936546
Maksimalus prisijungimų skaičius - 95.

Rašytojas Tomas Dirgėla - nūdienos Lietuvos vaikų literatūros žvaigždė, kurio vardą ir pavardę išpyškintų ne vienas vidury nakties pakeltas jaunasis skaitytojas. Naujausias Tomo pasiekimas - knyga "Benas - sapnų siuvėjas" įtraukta į geriausių 2019 metų knygų vaikams penketuką. Šią ir kitas Tomo knygas galite įsigyti čia https://www.tytoalba.lt/benas-sapnu-siuvejas
Tomas skaitys ištrauką iš Roald Dahl knygos „Matilda“ ir į susitikimą kviečia 7-11 metų skaitytojus ir jų suaugusiuosius.
Susitikimo laikas - 18.30 - 19.00
Susitinkame čia https://zoom.us/j/535886221
Maksimalus prisijungimų skaičius - 95.

Lina Itagaki - Artist - jos iliustruota knyga "Sibiro haiku" (Siberian Haiku) tapo kultūriniu reiškiniu, išversta į pagrindines Europos kalbas (anglų, vokiečių, prancūzų, italų...), apdovanota begale įvairių prizų. Knygą įsigyti galite čia https://www.auksozuvys.lt/knygynas/knyga?book=sibiro-haiku-9786098120493
Lina skaitys ištrauką iš Fred Fivaz knygos "Žiauriai gerai" ir į susitikimą kviečia 6-9 metų skaitytojus ir jų suaugusiuosius.
Susitikimo laikas - 19.30 - 20.00
Susitinkame čia https://zoom.us/j/163057850
Maksimalus prisijungimų skaičius - 95.

Balandžio 3 d., penktadienis

Agne Nananai - pastaruoju metu iliustravo dviejų rašytojų, pavarde Marcinkevičius, knygas: viena vadinasi "Vaikų žemė" ir yra įžymaus Lietuvos poeto Justino Marcinkevičiaus poezijos rinktinė vaikams, kita vadinasi "Kaip pelėdžiukas iš namų pabėgo", o ją parašė žymus šių dienų rašytojas Marius Marcinkevičius. Knygų ieškokite čia https://www.knyguklubas.lt/vaiku-zeme
Agnė skaitys ištrauką iš Charles Thorson knygos "Kikas" ir į susitikimą kviečia 5-7 metų skaitytojus ir jų suaugusiuosius.
Susitikimo laikas - 17.30 - 18.00
Susitnkame čia https://zoom.us/j/597307316
Maksimalus prisijungimų skaičius - 95.

Rasa Janciauskaite illustrator - tarptautinė iliustracijos pasaulio žvaigždė, kūrusi iliustracijas ne tik vienoms žinomiausių nūdienos knygų vaikams ("Maži eilėraščiai mažiems", "Ypatingas" ir kt.), bet ir paišiusi vaikų literatūros kanų - Bolonijos knygų mugės - vizualinį identitetą. Rasos iliustruotų knygų ieškokite čia https://tikraknyga.lt/knygos/mazi-eilerasciai-maziems/
Rasa skaitys ištrauką iš Johnny Gruelle knygos „Skudurinės Onutės pasakėlės“ ir į susitikimą kviečia 6-8 metų skaitytojus ir jų suaugusiuosius.
Susitikimo laikas - 18.30 - 19.00
Susitinkame čia https://zoom.us/j/727523791
Maksimalus prisijungimų skaičius - 95.

Kotryna Zylė - lietuvių mitologijos būtybių ekspertė, žinanti, kur jų ieškoti... net Tavo kambaryje. Kotrynos knygos "Milžinas mažylis" bei "Didžioji būtybių knyga" virto spektakliais, o pagal naujausią romaną paaugliams "Sukeistas" bus kuriamas filmas. Kūrėjos knygų ieškokite https://www.auksozuvys.lt/knygynas/knyga?book=sukeistas
Kotryna skaitys Tuvės Janson apsakymą "Filifjonka, kuri tikėjo katastrofomis" ir... grieš pjūklu, kirps snaigę, darys veido mankštą. Susitikime laukiami 7-10 metų skaitytojai ir jų suaugusieji.
Susitikimo laikas - 19.30 - 20.00
Susitinkame čia https://zoom.us/j/961919073
Maksimalus prisijungimų skaičius - 95.

Paskelbtas Bibliotekoje