Warning: Creating default object from empty value in /home/mioslt/domains/minijos.lt/public_html/components/com_k2/views/itemlist/view.html.php on line 743

Įrašai, filtruoti pagal datą: sausio 2020

Sausio 24 dieną Vilniuje LITEXPO parodų rūmuose vyko nacionalinis geografinių žinių konkursas "Pažink pasaulį ir Lietuvą". Jis ypač buvo sėkmingas Gargždų "Minijos" progimnazijos mokiniams. 6-8 klasių kategorijoje dalyvavo 770 mokinių iš visos Lietuvos.
6 klasių lygyje Goda Balčytytė laimėjo aukso medalį  ir buvo apdovanota kelione į Krokuvą, sidabro medalį  laimėjo Greta Daukšytė.
7 klasių kategorijoje aukso medalį  laimėjo Nedas Kymantas ir buvo apdovanotas kelione į Berlyną. Sidabro medalius laimėjo Kamilė Jonelytė ir Paulita Vendelytė.
Sveikiname laimėtojus ir džiaugiamės jų pasiekimais.
Paskelbtas Renginiai
20 sausio 20, Pirmadienis 08:03

SAUSIO 13-OSIOS PAMINĖJIMAS

Per pirmąją sausio 13 d. pamoką Gargždų „Minijos“ progimnazijos bendruomenė prisijungė prie akcijos „Atmintis gyva, nes liudija“. Mokiniai, uždegę simbolines atminties žvakutes, tylos minute pagerbė 1991 metų sausio įvykių metu žuvusiuosius, žiūrėjo dokumentinį filmą „Neužmiršti. Ignas Šimulionis“ ir prisiminė to laikotarpio įvykius. Tomis dienomis tūkstančiai žmonių, supratę gresiantį pavojų, vienijosi ginti ir saugoti Lietuvos laisvę, išbandydami savo ryžtą ir valią.  

Akcijos organizatorės – istorijos mokytojos G. Januškienė, J. Grimalienė ir direktoriaus pavaduotoja ugdymui R. Balsytė

Paskelbtas Renginiai
20 sausio 19, Sekmadienis 17:11

Mokykla Danijoje

Su projekte veikla "Minijos" progimnazijos keli mokytojai lankėsi Danijos mokyklose. Nors Danijoje kai kuriuose kaimeliuose uždaromos mokyklos arba jos paverčiamos bendruomenės centrais, bet yra vietų kur statomos naujos mokyklos. Prieš 4 metus duris atvėrė nauja ir moderni mokykla Niukobinge. Keletas nuotraukų su komentarais iš šios mokyklos.
Labiausiai stebino ne nauja ir moderni aplinka, o ramybė. Mokykloje nėra skambučio, mokiniai žaidžia, bendrauja, mokosi ir svarbiausia nešaukia ir nerėkia. Va ko trūksta mums Lietuvoje... ne modernumo, ne naujovių, ne įrangos, o ramaus, pagarbaus bendravimo visuose visuomenės grupėse.

 

 

foto_1.jpg
Mokykloje mokosi daugiau kaip 800 mokinių
foto_2.jpg
Pagrindinė mokyklos fojė
foto_3.jpg
Tik įėjęs į mokyklą iškarto patenki į atvirą biblioteką. Knygos visada mokiniams lengvai prieinamos
foto_4.jpg
Mokyklos valgykla - kavinė. Daug mokinių valgo iš namų atsineštą maistą.
foto_5.jpg
Norintys mokiniai mokykloje vaikšto su šlepetėmis arba po kojinių. Čia batų kabyklos
foto_6.jpg
Mokykloje daug atvirų erdvių, kur mokiniai gali sėdėti, žaisti, mokytis
foto_7.jpg
Muzikos kabinetas ir muzikos pamoka
foto_8.jpg
Maisto gamybos pamoka. Gaminamas maistas kvepėjo tikrai skaniai...
foto_9.jpg
Visais produktais, kurių reikia maisto gamybai, aprūpina mokykla
foto_10.jpg
Matematikos pamoka
foto_11.jpg
Užduotys matematikos pamokoje
foto_12.jpg
Gamtos mokslų pamoka amfiteatrinėje klasėje, kuri tiesiog įrengta foje. Užsitraukia užuolaidą ir vyksta pamoka
foto13.jpg
Už durų gamtos mokslų laboratorijos. Kiekvienas mokinys mokykloje turi nešiojamą kompiuterį. Ir šioje klasėje dirba tiesiog pasidėję kompiuterius ant kelių
foto_14.jpg
Mokytojų darbo vietos. Kiekvienas mokytojas privalo turėti darbo vietą. Profsąjunga neleido įvesti etatinio darbo apmokėjimo, kol nebuvo įrengtos darbo vietos mokytojams
foto_15.jpg
Mokytojų priemonių kambarys. Reikia popieriaus, rašiklių, segtuvų, žirklių, lipnios juostelės ar kitų priemonių, ateini ir pasiimi
foto_16.jpg
Mokytojų poilsio zona. Mokytojai turi turėti ne tik darbo vietą, bet ir vietą, kurioje gali pailsėti ar išgerti kavos. Kavos aparatas yra... gerk kiek telpa
foto_17.jpg

Mokyklos administracija. Visi dirba vienoje patalpoje. Direktoriaus paklausus, ar jam nereikia atskiro kabineto, jis patikino, kad ne... nes nuolat reikia tartis ir kartu priimti sprendimus, o ne…

Previous Next Play Pause
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
Paskelbtas Naujienos
20 sausio 19, Sekmadienis 16:21

Išvyką į Daniją

Praėjusią savaitę, t.y. sausio 6-10 dienomis Gargždų "Minijos" progimnazijos keturios mokytojos; Asta Lukauskienė, Renata Anužienė, Loreta Paulauskienė ir Angelė Pakamorienė dalyvavo tarptautinės asociacijos "Exchanges for All" metinėje  konferencijoje  Danijoje. Ši konferencija buvo skirta aptarti vykdomų tarptautinių projektų rezultatus ir suderinti naujų rašomų projektų veiklas bei bendradarbiavimo formas. Kartu prie naujų projektų rengimo dirbo Lietuvos, Latvijos, Estijos, Suomijos, Švedijos, Danijos ir Lenkijos mokytojai.  Užsiėmimų metu patys mokytojai taip pat vykdė įvairias aktyviąsias veiklas, tokias kaip "Ryto ratas", "Aktyvieji žaidimai", sužinojo su kokiais iššūkias susiduria, projektuose dalyvaujančių mokinių grupių, vadovai bei lankė Danijos mokyklas. Informacija apie vieną moderniausių Danijos mokyklų pasidalinsime kitame informaciniame pranešime.

Paskelbtas Naujienos
20 sausio 16, Ketvirtadienis 07:43

Tarptautinis piešinių konkursas


logo

 

 

 

 

Nuo sausio 13 iki vasario 3 dienos progimnazijos 5-8 klasių mokiniai yra kviečiami dalyvauti tarptautinio piešinių konkurso “Gelbėkime  vandenyną! / Save Our oceans!” mokykliniame ture.

Konkursas yra tarptautinio tarptautinio Erasmus + KA2 programos mokyklų strateginės partnerystės projekto 2018-1-DE03-KA229-           047332_4 “Water Is Life / vanduo yra gyvenimas“ veikla ,vykdoma kartu su progimnazijos dailės mokytojomis Alma Tamošauskiene ir         Daiva Bušekckiene.

Su konkurso nuostatais galite susipažinti čia: konkurso nuostatai

Projekto darbo grupė

Paskelbtas Naujienos

Progimnazijos administracija ir krepšinio mokytojas Justas Bražas už skirtą paramą – net 50 vienetų aprangų – dėkoja UAB „Aldasta“ direktoriui Algimantui Daugėlai ir jo žmonai Reginai.

Treneris tikisi, kad skirta parama motyvuos vaikus labiau stengtis treniruotėse ir siekti užsibrėžtų tikslų.

Paskelbtas Naujienos