Warning: Creating default object from empty value in /home/mioslt/domains/minijos.lt/public_html/components/com_k2/views/itemlist/view.html.php on line 743

Įrašai, filtruoti pagal datą: kovo 2017

17 kovo 30, Ketvirtadienis 06:28

Mokinių konferencija „Ekologinis herbas“

Šių dienų moksleivis neįsivaizduoja gyvenimo be kompiuterio, be projektų. Įvaldę naujas technologijas, įžvalgūs vaikai anaiptol ne tik žaidžia, bet domisi ir ekologinėmis problemomis.

Paskelbtas Naujienos
17 kovo 27, Pirmadienis 18:50

Žemės diena

Kovo 20-24d. mūsų mokyklos pradinukai minėjo Žemės dieną. Visos savaitės renginiai buvo skirti šiai datai paminėti. Vaikai mokyklos stendus papuošė spalvingais piešinėliais ir rašto darbais. Savaitės užbaigimą vainikavo medelių sodinimas prie mokyklos. Kad medeliai augtų ir žaliuotų, visi sutartinai šoko ir dainavo.

Paskelbtas Naujienos
17 kovo 20, Pirmadienis 07:08

Muzikinė popietė

Mokykloje užsienio kalbų gebėjimus pademonstruoti galima įvairiai – atliekant testus, dalyvaujant protų mūšiuose, Kalbų kengūroje.

Paskelbtas Naujienos
17 kovo 14, Antradienis 08:44

Minijos progimnazijoje - ,,Protų mūšis"

2017 m. kovo 10 dieną progimnazijoje vyko Klaipėdos rajono mokyklų 6 – 9 klasių „Protų mūšis“, skirtas paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Renginyje dalyvavo 10 komandų. Komandos pademonstravo Lietuvos istorijos, geografijos, politikos, meno, etnokultūros, sporto žinias.

Paskelbtas Naujienos
17 kovo 13, Pirmadienis 14:07

SVEIKINAME PROGIMNAZIJOS KINGSIEČIUS

 Kings - tai tarptautinė įmonė, organizuojanti matematikos ir anglų k. olimpiadas Lietuvoje, Estijoje, Lenkijoje ir Gruzijoje. Kings komanda siekia puoselėti visuomenės švietimo idėją bei kurti naują, novatorišką ir unikalią jos viziją, pagrįstą nuolatine perspektyva tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam!

Paskelbtas Naujienos
17 kovo 13, Pirmadienis 14:01

Viktorina-žaidimas „Hard Nuts“

Kovo 10 dieną mūsų mokykloje vyko Klaipėdos rajono Bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių anglų kalbos edukacinė viktorina-žaidimas „Hard Nuts“.

Paskelbtas Naujienos
17 kovo 08, Trečiadienis 07:32

Netradicinė pamoka 8 b klasėje

Dauguma vaikystėje svajojame turėti augintinį. Kartais tėvai leidžia jį auginti. Smagu, kai gali paglostyti savo kačiuko minkštą kailiuką, pasivaikščioti su šuniuku po parką , stebėti akvariume plaukiojančias žuvytes. Bet kartais mūsų augintiniai sunegaluoja ir tada tenka kreiptis į veterinarą.

Paskelbtas Naujienos
17 kovo 08, Trečiadienis 07:27

Reikalingas mokytojas!

,,Minijos" progimnazijai reikalingas pradinių klasių mokytojas(-a). Daugiau informacijos ČIA.

Paskelbtas Naujienos
17 kovo 06, Pirmadienis 16:21

ANGLŲ KALBOS EDUKACINIS KONKURSAS

Vasario 24 d. Gargždų ,,Minijos“ progimnazijoje įvyko antrasis 5-6 klasių rajoninis anglų kalbos edukacinis konkursas ,,Reading is Fun – Grammar is Easy“, kurio tikslas ugdyti gabius mokinius netradicinėse veiklose, tobulinti anglų kalbos žinias, skaitymo įgūdžius, lavinti mokinių saviraišką.

Paskelbtas Naujienos
17 kovo 06, Pirmadienis 16:10

Mokyklos gimtadienis

Kasmet smagiais renginiais pažymimas mokyklos gimtadienis. Šių metų vasario 22-ąją dieną ,,Minijos" progimnazijoje jau 72-asis. Ta proga mokykloje buvo surengta netradicinio ugdymo diena ir minijiečiai turėjo įvairios ir labai smagios veiklos. Vieni puošė kabinetus, kiti žiūrėjo filmus, treti leidosi į lobio paiešką ir dalyvavo edukacinėse programose.

Paskelbtas Naujienos
Puslapis 1 iš 2