Įrašai, filtruoti pagal datą: vasario 2017

Vasario 15 dieną progimnazijos aštuntokai rinkosi į aktų salę, kur dalyvavo integruotoje lietuvių literatūros ir muzikos pamokoje ,, Folkloro reikšmė žmogaus ir bendruomenės gyvenime‘‘, skirtoje Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai.

Paskelbtas Naujienos

Kovo 22-23 dienomis Gargždų „Minijos“ progimnazija tradiciškai organizuoja metodines dienas „Kolega - kolegai“ ir kviečia Klaipėdos rajono mokyklų pedagogus į jas atvykti. Metodinės - praktinės dienos skirtos tarpdalykinei integracijai, aktyvių mokymo(si) metodų taikymui ir mokinių mokėjimo mokytis kompetencijoms ugdyti. Išsamią metodinių dienų programą rasite ČIA.

Paskelbtas Naujienos
17 vasario 24, Penktadienis 11:22

Moksleiviai miklino ranką

,,Minijos“ progimnazijoje vyko rajono moksleivių dailyraščio konkursas ,,Rašyk dailiai“, skirtas Lietuvos nepriklausomybės dienai paminėti. Ranką pamiklinti susirinko moksleiviai net iš 13 mokyklų

Paskelbtas Naujienos

Įsibėgėja ERASMUS+   programos mokyklų strateginės partnerystės tarptautinis projektas „Daugiakultūrinis bendravimas: stereotipų laužymas“. Jau prasidėjo devynių šalių; Lietuvos, Graikijos, Italijos, Bulgarijos, Lenkijos, Turkijos, Rumunijos, Ispanijos ir Portugalijos mokyklų bendra jungtinė veikla, skirta geriau vieniems kitus pažinti.

Paskelbtas Naujienos
17 vasario 13, Pirmadienis 08:22

Laisvos daro vietos

Šiuo metu laisvų darbo vietų nėra

Paskelbtas Naujienos
17 vasario 13, Pirmadienis 08:02

Veikla

 

 

 

 

 

 

.

Paskelbtas Naujienos
17 vasario 07, Antradienis 13:00

Šeštokų ,,Protų mūšis"

Sausio 20d. mokykloje vyko visų šeštų klasių mokinių ir jų tėvų renginys- „Protų mūšis“. Žaidime dalyvavo šeštų klasių komandos: „Deimantai“, “Žalieji“, „Sumanūs kokosai“,“D būrys“, „2 fast 4 U“. Komandą sudarė trys mokiniai ir du tėvai. Konkursantų atsakymus tikrino ir balsus skaičiavo tėvelių komisija(po vieną atstovą iš kiekvienos klasės).

Paskelbtas Naujienos
17 vasario 07, Antradienis 12:48

Meninio skaitymo konkursas

Š.m. sausio 25 d. Gargždų ,,Minijos“ progimnazijoje vyko kasmetinis 5 – 8 klasių moksleivių meninio skaitymo konkursas, kuriam buvo pasiruošę 12 skaitovų: V.Štėraitė ir D.Kubiliūtė iš 5a kl., A. Simonaitis iš 5b kl., P. Švarcė ir D.Vaičiulytė iš 5c kl., D.Lankutis ir M.Tulabaitė iš 5e kl., I. Kurpeikytė iš 6d kl., E. Miciūtė iš 7e kl., A.Gindulytė ir G. Vykertaitė iš 8a kl., G.Žemgulytė iš 8c kl.

Paskelbtas Naujienos