Warning: Creating default object from empty value in /home/mioslt/domains/minijos.lt/public_html/components/com_k2/views/itemlist/view.html.php on line 743

Įrašai, filtruoti pagal datą: lapkričio 2017

17 lapkričio 27, Pirmadienis 08:13

Rankų šešėlių teatras „Budrugana Lietuva“

Tai devyni, naujovėmis užsidegę jaunuoliai, suburti doc. Vytauto V. Landsbergio, studijuojantys Klaipėdos Universiteto Menų Akademijoje. Šie būsimieji Lietuvos aktoriai mokėsi aktoriaus meistriškumo bei unikalios rankų šešėlių technikos pas garsų režisierių ir rankų šešėlių teatro (vienintelio tokio pasaulyje) įkūrėją prof. Gela Kandelaki, Gruzijoje, Tbilisyje.

     Lapkričio 23 d. 2a, 2 c ir 4 c klasių mokinai buvo pakviesti į rankų šešėlių spektaklį ,,Keturi metų laikai” Gargždų kultūros centre. Spektaklyje pasakojama meškiuko gyvenimo istorija - nuo pirmo žvilgsnio į pasaulį, iki visiško jo pažinimo. Keturi metų laikai - tai Rėdos ratas, kuriuo rieda ne tik gamta, bet ir kiekvienas iš mūsų - pavasarį prisikeldamas, o žiemą užmigdamas amžino poilsio. Kiekvienas metų laikas atspindi vis kitą mūsų gyvenimo etapą ir atneša vis kitokius išgyvenimus. Taip ir meškiukui kiekvienas metų laikas suteikia vis kitokią gyvenimo prasmę bei patirtį.

     Po netradicinio spektaklio žiūrėjimo aktoriai kvietė vaikus išbandyti rankų šešėlių techniką. Buvo nauja, įdomu, nuoširdu.

Pradinių klasių mokytoja Viktorija Dargužienė

Šešėlių taetras

20171122 113852

20171122 115237

Paskelbtas Naujienos
17 lapkričio 22, Trečiadienis 16:14

Progimnazijos šokėjai „Rudens šokio spalvose“

Šių metų lapkričio 11 dieną Gargždų „Minijos“ progimnazijos šiuolaikinių šokių būrelio mergaitės Telšių mieste dalyvavo reitinginėse kantri ir linijinių šokių varžybose – „Rudens šokio spalvos 2017“. Į varžybas vyko šeštų, septintų ir aštuntų klasių mokinės.

17 lapkričio 22, Trečiadienis 16:10

Ateitininkai minėjo tarptautinę Tolerancijos dieną

Lapkričio 16-ąją mini daugelis demokratinių valstybių nuo 1995 m., kai UNESCO šią dieną paskelbė Tarptautine tolerancijos diena. 2017 m. siūlomas paminėjimo simbolis – rankos. visų rankos yra skirtingos: mažo vaiko, suaugusio ar senyvo žmogaus, vyro ir moters, skirtingų rasių atstovų – skirtingos rankos.

Paskelbtas Naujienos
17 lapkričio 22, Trečiadienis 15:59

Šiaurės šalių bibliotekos savaitė

 Jau ne pirmus metus „Minijos“ progimnazijoje vyksta ,,Šiaurės šalių bibliotekų savaitės“ minėjimas. Šiais metais buvo kalbama apie suomių kūrinius, nes 2017 metų ,gruodžio šeštąją, Suomija mini savo nepriklausomybės šimtmetį. Jau suėjo dvidešimt vieneri metai, kaip organizuojamos tokios akcijos. Šiemet mūsų mokykloje jiems dėmesį skyrė antrokai bei aštuntokai integruotose geografijos ir lietuvių kalbos pamokose.

                      Antrokai lapkričio tryliktą- septynioliktą dienomis rinkosi bibliotekos skaitykloje, kur buvo rodomos skaidrės apie Šiaurės šalis. Bibliotekininkė mokiniams skaitė linksmą istoriją.

                      Aštuntokai šią progą paminėjo sėdėdami jaukioje žvakių šviesoje. Pamoką pradėjo kelios mergaitės, skaitydamos Mauri Kunno tekstą „Lobių sala“, po to geografijos mokytoja Angelė Pakamorienė tęsė pamoką apie šių dienų piratus.

                      Tokių pamokų vertėtų dažniau organizuoti mokymo programoje, nes jos daug įdomesnės ir padeda sužadinti mokinio norą labiau gilintis į tam tikrą temą.

Straipsnį parašė: Enrika Jurjonaitė ir Aušrinė Anužytė (8a)

20171115 124809

20171116 082150

20171116 093835

Paskelbtas Bibliotekoje
17 lapkričio 22, Trečiadienis 15:50

Susitikimas su ,,Triušiukų abėcėlės“rašytoja

Lapkričio 15d. 1d kl. mokiniai ir keletas jų mamyčių lankėsi Gargždų  Jono Lankučio bibliotekos Vaikų literatūros skyriuje .  Mokiniai dalyvavo popietėje ,,Triušiukų abėcėlė“. Raideles ir knygelės veikėjus pristatė pati rašytoja ir žurnalistė Juventa Mudėniene (Titė Miku). Čia mokiniai sužinojo  apie skaitymo naudą, susipažino su kiekvienos raidelės istorija, linksmai įsikūnijo į ,,Triušiukų abėcėlės‘ veikėjus. Laikas praėjo greitai ir nuotaikingai. Visi pasipildę žiniomis ir gera nuotaika grįžome į mokyklą.

IMG 183281

17 lapkričio 22, Trečiadienis 15:41

Sukurkime Kalėdinį stebuklą!

ATEINA KALĖDOS, tsinešdamos tą džiugią, mandarinais kvepiančią laukimo nuotaiką, kai mokyklose prasideda kalėdinė puošimosi karštinė, mes, bibliotekininkai , kreipiamės į progimnazijos bendruomenę, mokytojus, mokinius ir jų tėvelius -  kviečiame dovanoti naujų knygų savo bibliotekai.Biblioteka – tai bendruomenė, o skaitantis žmogus – tai įdomus pašnekovas, geras patarėjas, protingas draugas.

Sukurkime Kalėdinį stebuklą ir šiais metais!

 Dovanoti mokyklos bibliotekai galite naujas ir jau skaitytas knygas. Knygos turtėtų būti švarios, nepribraižytos ir nesuplyšusios, ne senesnės kaip 2005 metų leidimo. Knygas nešti klasės mokytojui (auklėtojui),surinktas knygas padovanosite bibliotekai. Klasė, kuri surinks knygų daugiausiai- bus apdovanota!!!!!!

Akcija vyks iki sausio 6 dienos!kn

Ačiū už Jūsų gerumą, tegu Kalėdos apkabina širdį taip karštai, kad nori ar nenori sutrupėtų ledai...

Paskelbtas Bibliotekoje

Lapkričio 14 dieną Klaipėdos rajono bendrojo ugdymo mokyklų 2007 metų gimimo ir jaunesni moksleiviai rinkosi į kvadrato varžybas. Varžybose susitiko trys komandos: moksleiviai iš Gargždų „Kranto“ pagrindinės mokyklos, Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos ir Gargždų „Minijos“ progimnazijos.

Paskelbtas Naujienos
17 lapkričio 12, Sekmadienis 20:24

Kvadrato varžybos

Spalio pabaigoje įvyko 4-ų klasių kvadrato žaidimo varžybos. Komandas sudarė 5 mergaitės ir 5 berniukai. Nors visi susirinko linksmai nusiteikę, greitai aikštelėje įsivyravo rimtos sportinės kovos. Atkakliausia kova vyko tarp 4b (mokytoja E.Šunbarauskienė) ir 4c (mokytoja L.Strumylienė) klasių.

Paskelbtas Naujienos

Šių metų spalio 31 – lapkričio 2 dienomis septyni Gargždų „Minijos“ progimnazijos mokytojai dalyvavo tarptautinio projekto „Veikime“ mokytojų mokymuose Klaipėdos „Sendvario“ progimnazijoje. Pietų Baltijos šalių projektas „Veikime“ prasidėjo 2016 metų gegužę ir tęsis iki 2018 metų pavasario.

Paskelbtas Naujienos
17 lapkričio 11, Šeštadienis 15:53

Pyragų diena

Lapkričio 6 d. 5a ir 5d klasės mokiniai prisijungė prie TV3 ir SEB banko organizuojamos akcijos ,,Pyragų diena". Savo keptais pyragai, sausainiais ir saldumynais mokiniai vaišino Gargždų ,,Minijos" progimnazijos bendruomenę, prašydami paaukoti pinigėlių. Surinktos lėšos bus skirtos Gargždų socialinių paslaugų centrui.

Paskelbtas Renginiai
Puslapis 1 iš 2