Warning: Creating default object from empty value in /home/mioslt/domains/minijos.lt/public_html/components/com_k2/views/itemlist/view.html.php on line 743

Įrašai, filtruoti pagal datą: spalio 2017

17 spalio 29, Sekmadienis 20:34

Finansinio raštingumo pamokos aštuntokams

Su pinigais moksleiviai susiduria nuo pat vaikystės. Gaunamos sumos su metais didėja, bet tuo pačiu didėja ir atsakomybė. Kaip paskirstyti pinigus, kad užtektų visiems poreikiams? 

Iniciatyvos „būsiu_____   “ dėka, Gargždų „Minijos“ progimnazijoje viėšėjo Swedbanko pardavimų vadybininkė Lina Sparnauskienė, kuri aštuntų klasių mokiniams vedė finansinio raštingumo pamokas. Ji pasidalino savo žiniomis apie pinigus: kam jie reikalingi, kaip racionaliai juos paskirstyti, atskirti savo norus nuo poreikių ir susitaupyti . O kaip mūsų aštuntokai elgiasi su pinigais? Mokiniai pasidalino savo finansų valdymo patirtimi, diskutavo, ar reikia taupyti (Swedbank Finansų instituto užsakymu 2017 m. birželio mėn. atliktas tyrimas rodo, kad savo kišenpinigius vaikai daugiausia išleidžia nebūtiniems poreikiams – saldumynams ir užkandžiams, todėl net 22 proc. 16–19 metų jaunuolių visai netaupo), ar aktyvus finansų valdymas padeda siekti gyvenimo tikslų?

Pamoka baigėsi paprastu ir nuoširdžiu pokalbiu, kurio metu finansininkė atsakė į mokinių klausimus.

Ugdymo karjerai koordinatorė L. Zubauskienė

 

Paskelbtas Ugdymas karjerai
17 spalio 29, Sekmadienis 20:24

Edukacinis užsiėmimas Kretingos muziejuje

Spalio 26 d. mūsų mokyklėlė pakvipo duonele. Ją patys išsikepė ir parsivežė 2 b klasės mokiniai apsilankę Kretingos Tradicinių amatų centre. Edukacinio užsiėmimo „Dvaro kepiniai“ metu mokiniai susipažino su duonos svarba lietuvio buityje ir papročiuose, kepimo tradicijomis. Patys formavo duonos kepaliukus ir juos išsikepė duonkepėje.

Paskelbtas Naujienos
17 spalio 24, Antradienis 11:32

Konkursas ,,Lietuvos gamtininkas“

Progimnazijos mokiniai aktyviai dalyvavo respublikiniame konkurse „Lietuvos gamtininkas“. Geriausiai užduotis atliko ir į baigiamąjį konkurso etapą Vilniuje buvo pakviestos net šešios mokyklos mokinės: Deimantė Motiejūnaitė 7a, Gabija Lūžaitė 7d, Beatričė Busilaitė 8c, Emilija Armonaitė 8e, Kamilė Čėsnaitė 8e, Gabrielė Petruokaitė 8e.

17 spalio 24, Antradienis 11:25

Susitikimas su rašytoja I.Zarambaite

Spalio 19 d. 2b, 4e ir 4d klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis dalyvavo rašytojos Ignės Zarambaitės knygos „Skudurinukė“ pristatyme. Renginys vyko vaikų literatūros skyriuje. Ignė Zarambaitė – vaikų rašytoja, bibliotekininkė.

Paskelbtas Naujienos
17 spalio 15, Sekmadienis 19:21

Minijiečiai dalyvavo pratybose

 2017 m. spalio 11d. ketvirtos pamokos metu, panaudojus mokomąją vaizdinę priemonę – dūmų generatorių, prie pagrindinių mokyklos išėjimo durų buvo imituojamas gaisro židinys. Į patalpas buvo paleisti dūmai, kurie pasklido po visą mokyklą ir pagrindinis išėjimas iš pastato tapo nepasiekiamas.

Paskelbtas Naujienos