Įrašai, filtruoti pagal datą: sausio 2017

17 sausio 26, Ketvirtadienis 09:02

Virtuali pamoka „Patyčioms – NeLike !“

Sausio 19 dieną 7b klasės mokiniai etikos pamoką pradėjo dešimčia minučių anksčiau. Mokiniai turėjo galimybę dalyvauti virtualioje pamokoje „Patyčioms – NeLike!“. Ją vedė Rimvydas Jurkuvėnas - UAB "Omnitel" Žinių ir kompetencijų valdymo koordinatorius. Tai vienas aktyviausių ir inovatyviausių socialinės iniciatyvos „Kam to reikia?!“ praktikų.

Paskelbtas Naujienos

 Kai žemę sukaustė ledas ir apklojo sniego pusnys, 1 – 4 klasių mokiniai sukruto gelbėti paukštelius ir žvėrelius.     Jau šeštą kartą vaikai įsijungė į gerumo akciją ,,Pradinukai – žvėreliams ir paukšteliams“. Keturias dienas mažieji gamtos bičiuliai mokyklėlėn nešė maišelius su pašaru gyvūnams

Paskelbtas Naujienos
17 sausio 16, Pirmadienis 13:49

Matematinio ir gamtamokslinio dalyko konkursas

2016 m. gruodžio 2 d. vyko Nacionalinis matematinio ir gamtamokslinio 8–10 klasių mokinių konkursas. Konkurse dalyvavo 7231 mokinys iš 289 Lietuvos mokyklų. Progimnaziją atstovavo 10 aštuntokų: Aivaras Armalis, Ignas Kaselis, Justas Kundrotas, Evaldas Milius, Ema Paulauskaitė, Erika Ramonaitė, Laurynas Šliuoža, Samanta Stankutė, Laura Ubartaitė, Gertrūda Žemgulytė ir visų jų pasiektas vidutinis rezultatas yra aukštesnis už šalies 8 klasių mokinių pasiektą vidutinį rezultatą.

Paskelbtas Naujienos
17 sausio 16, Pirmadienis 13:45

Mankšta ir judriosios pertraukos kitaip

Jau antri metai mažojoje mokyklėlėje vaikai pradeda pamokas mankštindamiesi. Šiais metais ne tik mankštinamės, bet ir šokame per pertraukas. Po Naujųjų metų vaikai salėje rado naujovę. Technologijų pagalba galime judėti matydami judesius ekrane. Tai vaikam labai patinka.

Paskelbtas Naujienos