19 lapkričio 26, Antradienis 06:15

Meninio skaitymo šventė „Diemedis“

Lapkričio 16 – ąją Jono Lankučio viešojoje bibliotekoje jau 18-ą kartą vyko Klaipėdos apskrities meninio skaitymo šventė „Diemedis“. Šiemet į renginį atvyko net 33 dalyviai iš Klaipėdos rajono, Rietavo, Skuodo, Kretingos, Klaipėdos miesto. Be abejo, ši šventė ypatinga ir tuo, jog subūrė įvairaus amžiaus meninio žodžio puoselėtojus. Į sceną vienas po kito lipo ir visai mažučiai pradinių klasių mokiniai, ir gimnazistai, ir didelę patirtį sukaupę dalyviai. Išskirtinis šių metų šventės bruožas- daug tarmiškų tekstų, kurie liudija, jog tarmė neišnyko ir mažųjų lūpose, tad Žemaitijai skirti 2019 –ieji metai prasmingai paminėti.

Ne pirmus metus šventėje dalyvauja ir džiaugiasi galėdami parodyti tai, ką patys išmoko, mūsų progimnazijos mokiniai. Šiemet tekstus skaitė A. Achramenkaitė (6 e), A. Kelpšaitė (6e), M. Mikalauskytė (7 c), K. Jonelytė ( 7c), A. Simonaitis (8 b), šiuo mokinius ruošė mokytojos- D. Prunskienė ir A. Jančauskienė.

Kaip visada, svetingai pasitinkantys bibliotekos darbuotojai sukuria jaukią atmosferą, skaitovus palydi linksmais padrąsinimais, tad dalyvių ratas kasmet platėja, o žiūrovams atsiranda galimybė išgirsti įvairaus žanro tekstų, pamatyti įvairaus amžiaus skaitovų.

Atnaujinta 19 lapkričio 26, Antradienis 06:25