Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/mioslt/domains/minijos.lt/public_html/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
„Draugaukime penktokai“
Spausdinti šį puslapį
19 lapkričio 15, Penktadienis 12:34

„Draugaukime penktokai“

„Minijos“ progimnazijoje gyvuoja nemažai tradicinių, kasmet vykstančių renginių. Vienas jų – „Draugaukime penktokai“ , kuris subūrė visas penktokų klases ir jų auklėtojas. Lapkričio 8 dieną nuo pat ryto mažieji nekantriai laukė popietės ir jiems skirtų įvairių edukacinių užsiėmimų -sausainių dekoravimo, vilnos vėlimo ir gaminių kūrimo, vonios druskos burbulo darymo iš eterinių aliejų.

Pasidžiaugę savo padarytais darbeliais penktokai skubėjo į salę, kur savo talentus rodė atstovai iš kiekvienos klasės. Šią renginio dalį pradėjo energingas 5a klasės gatvės šokis “BOOM”, visus įsiklausyti ir nurimti paskatino 5b klasės merginų –B. Busilaitės,A Riekašiutės ir K. Piaulokaitės- romantiška daina ir gitaros skambesys. Energingais aplodismentais žiūrovai pasitiko 5b linijinių šokių atlikėjas – F. Paulikaitę, M. Mockutę, G. Volkovą, G. Aisevičiūtę ir S. Pauliūtę. Daug talentingų savo klasės draugų pristatė ir 5e klasės mokinė E. Navickaitė. Dailės studiją lankančios merginos – A. Pliuškytė, S. Kvietkauskaitė, R. Liutvinaitė, G, Chlystova- pristatė ir pakomentavo savo akvareles, Gargždų jaunimo ir laisvalaikio centre iš lino kurtą kolekciją žaismingai demonstravo L. Mišenytė, G. Daukšytė, R. Jakaitė, savo nuostabiais balseliais klausytojus žavėjo U. Budginaitė, kuriai akomponavo jos tėvelis, ir J. Šašytė.

Vakarop penktokai nekantriai laukė prasidedančios diskotekos, kuri baigėsi jau sutemus. Nuvargę, bet linksmi, pilni įvairiausių įspūdžių mažieji jau svajojo apie tai, kada vėl galės smagiai ir prasmingai būryje leisti laiką.