19 lapkričio 11, Pirmadienis 11:17

Skaitymo skiepas

Motyvacinio rašinio konkursas

Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešoji biblioteka vykdė projektą „Skaitymo skiepas. Projekto tikslas – gerinti Klaipėdos rajono 5-12 klasių mokinių skaitymo motyvaciją ir įpročius, įskiepyti norą domėtis knyga bei patrauklia forma, šiuolaikiškai sudominti jauną žmogų skaitymu. Projektas susidėjo iš įvairių veiklų, viena jų- motyvacinio rašinio konkursas „Skaitau ir tuo didžiuojuosi“, kuriame  dayvavo 45 mokiniai, atsiuntę savo rašinius iš įvairiausių Klaipėdos rajono ugdymo įstaigų. Mūsų progimnazijos mokinės - R. Taučiūtė (7c), K. Jonelytė (7c), B. Šiaulytė.(7c),I. Stalmokaitė (8d) taip pat pateikė savo dabus.

                     Vertinimo komisijos nariai: Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ redaktorė Vilija Butkuvienė, Klaipėdos rajono savivaldybės Jono Lankučio viešosios bibliotekos direktorius Juozas Gutauskas, Gargždų krašto muziejaus filialo I. Simonaitytės memorialinio muziejaus vadovė Regina Šiurytė-Šimulienė, Klaipėdos rajono laikraščio „Banga“ korespondentas Robertas Macius, Klaipėdos rajono švietimo centro direktorė Ramutė Sirutienė nusprendė, kad rašinio konkurso laimėtojos yra Eimantė Klenauskaitė iš Agluonėnų pagrindinės mokyklos ir Beatričė Šiaulytė iš Gargždų „Minijos“ progimnazijos.

Sveikiname Beatričę , džiaugiamės jos sėkmingu debiutu, tikimės kad skaitymas jai dovanoja ne tik sėkmę, bet ir didžiulį malonumą.

A. Jančauskienė