Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/mioslt/domains/minijos.lt/public_html/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
HELOVINO VAKARĖLIS arba NAKTIS MOKYKLOJE
Spausdinti šį puslapį
19 lapkričio 03, Sekmadienis 13:05

HELOVINO VAKARĖLIS arba NAKTIS MOKYKLOJE

Jau trečius metus vykstantis srautinis aštuntokų renginys tapo tradicinis ir turi net kelis pavadinimus-- HELOVINO VAKARĖLIS arba NAKTIS MOKYKLOJE. Vieni šią šventę dievina, kiti jos visiškai nemėgsta, bet tie, kurie nusprendė joje dalyvauti, tikrai nenusivylė. Juk ne kiekvieną dieną pamatysi auklėtoją su šluota ir ,,stilinga" apranga ir ne kiekvieną dieną pats užsidėsi kaukę ar neįprastai apsirengsi.

Naktį praleidome šokdami vaiduoklių šokius, atlikome klasių paruoštas užduotis, rinkome įspūdingiausias kaukes, šokome iki trijų valandų nakties, o nuvargę kritome kas kur ir žiūrėjome (arba nežiūrėjome) savo pasirinktus filmus.

Šį kartą mėgavomės kino juosta „SISTEMA“, manau, abejingų neliko, nes kiekvienas galėjo kažką svarbaus ar įdomaus sau atrasti. Po filmo su mokiniais maloniai bendravo pats filmo režisierius Arūnas Eimulis ir prodiuseris, antrasis režisierius Tomas Jašinskas. Filmą pasirinkome iš programos ,,Kultūros pasas".

Štai tokia, šiek tiek įprasta ir kaskart nauja, „Minijos“ aštuntokų vienos nakties istorija

Atnaujinta 19 lapkričio 05, Antradienis 05:44