Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/mioslt/domains/minijos.lt/public_html/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Susitikimas su Selemonu Paltanavičiumi
Spausdinti šį puslapį
19 spalio 29, Antradienis 06:46

Susitikimas su Selemonu Paltanavičiumi

  Pradinių klasių mokiniai dalyvavo susitikime su Selemonu Paltanavičiumi - prozininku, gamtininku, fotografu, aplinkosaugininku, radijo laidų vedėju.
    Gamtininkas papasakojo apie tai, kaip jis pamilo gamtą nuo vaikystės. Labai norėjo viską pažinti, bet trūko knygų. Todėl užaugęs jis tapo ir gamtininku, ir rašytoju.
    Rašytojas pasakojo, kaip gimsta geriausi fotografijų kadrai, kuriais iliustruojamos jo knygos, pademonstravo, kokiais garsais privilioja gyvūnus.
    Vaikams buvo įdomu kaip atsiranda knyga. Sužinojome, kad knyga prasideda nuo rašytojo ranka prirašytų lapų, kurie vėliau virsta į nuostabias knygas knygynų lentynose.
    Manau, kad susitikimas su S. Paltanavičiumi padės vaikams pamilti ir gamtą, ir knygą. Džiugu, kad vaikai įsigijo knygų su autoriaus parašu, kurios, tikiuosi, bus labai mylimos.

 

                                                                                                        Bibliotekininkė Euridika Piaulokienė

Atnaujinta 19 spalio 29, Antradienis 06:51