18 gruodžio 10, Pirmadienis 07:44

Jaunimo atsinaujinimo diena „Bažnyčia – mūsų namai“

Adventas -  laukimo metas. Laikas, kai apžvelgiame praėjusius metus, stengiamės tinkamai pasiruošti šv. Kalėdoms.

Mes, didžiulis būrys Gargždų ,,Minijos“ ir ,,Kranto“ pagrindinių  mokyklų bendruomenių nariai, netradiciškai pasitikome prasidėjusį adventą. Gruodžio pirmąją dalyvavome Telšių vyskupijos jaunimo atsinaujinimo dienoje ,,Bažnyčia - mūsų namai“. Renginio metu dalyviai buvo pakviesti į spektaklį ,,Nauja Roboto ir peteliškės istorija“, katalikiškosios grupės Dievo šlovinimą, garsiojo Vilniaus vienuolio brolio Pijaus ketechezę ,,Bažnyčia - mūsų namai“, grupės ,,The voiceless“ koncertą, liudijimus ir Švč. Sakramento adoraciją. Ypatingas dienos momentas- šv. Mišios, kurias aukojo Telšių vyskupas  J.E. Kęstutis Kėvalas.

Atsinaujinimo renginys prabėgo kaip viena akimirka. Buvo smagu ir miela. Jaunuoliai džiaugėsi jaukiu priėmimu, spektakliu, šlovinimu, koncertu, šv. Mišių auka, vyskupo K. Kėvalo palaiminimu.

Esame dėkingi Telšių vyskupijos jaunimo centro komandai už pakvietimą, Gargždų Šv. Arkangelo Mykolo parapijos klebonui Jonui Paulauskui ir mokytojai Neringai už pagalbą sutelkiant mus, parapijos katechetus ir jaunuolius, bendrai piligriminei kelionei į Telšius.

 Palaiminto laukimo Jums ir Jūsų šeimoms.

Mokytoja Ramunė Gudirgienė