18 lapkričio 12, Pirmadienis 08:23

Sveikiname logotipų konkurso nugalėtojus!

Sveikiname Erasmus+ projektų logotipų konkurso mokyklinio turo nugalėtojus Jutą Moisejevaitę 7e ir Emiliją Tulminaitę 7e!

Anglų kalbos mokytojos V.Barbšienė ir S.Piaulokienė, padedant informacinių technologijų mokytojoms R.Birgėlienei ir R.Urbonienei inicijavo tarptautinių mokyklų mainų  projektų „Water IsLife“ ir „Be The Change... You Want To Be!“ logotipų konkursą

Lapkričio 6 dieną  baigėsi balsavimas dėl taikliausiai  projektų temas atspindinčių ir  labiausiai patikusių logotipų.

Projekto „Water Is Life“ logotipo konkurso nugalėtoja tapo 7e klasės mokinė Juta Moisejevaitė. Už jos sukurtą logotipą balsavo 45 apklausos dalyviai. Antroji vieta atiteko Arminui Jokubaičiui iš 7c klasės (17 balsų), trečioji vieta  skirta Domui Buivydui iš 7 a klasės (14 balsų).

Projekto „Be The Change...You Want To Be!“ logotipo konkursą didžiule balsų persvara laimėjo Emilija Tulminaitė iš 7e klasės. Antrąją vietą balsuotojai skyrė Modestui  Lemežiui  iš7d klasės ir trečioji vieta – Megijai Mackevičiūtei iš 7 b klasės.

Nuoširdžiai dėkojame  septintųjų klasių mokiniams už jų  kūrybiškumą ir iniciatyvą.

Nuorodos į projektų logotipų galerijas:

 „Be the change...You want to be“ https://padlet.com/ramintabirgeliene/q00ipoo2s9kf

„Water is life“ https://padlet.com/ramintabirgeliene/md88jwoxmop

 2018-2020 m.m. vykdydami tarptautinę projektinę veiklą progimnazijos mokiniai ir mokytojai  domėsis vandens svarba žmogaus gyvenime, tyrinės aplinkinių vandens išteklių būklę, vandens augalija  ir gyvūnija, gilinsis į aplinkosaugos, klimato kaitos problemas, atliks  stebėjimo ir tiriamuosius darbus, pristatys savo šalį, mokyklą, gilins užsienio kalbų žinias, tobulins IT taikymo įgūdžius. 

Projektų veiklos skirtos mokinių  ir mokytojų pažintinių, socialinių, kalbinių, IT vartojimo kompetencijų ugdymui ir plėtotei.

  Projektų įgyvendinimo metu mokiniai ir mokytojai susitiks, bendraus, kartu atliks tiriamuosius darbus  su bendraminčiais iš Bulgarijos, Graikijos, Kroatijos, Italijos, Ispanijos, Rumunija, Portugalijos ir Vokietijos.

Lakpričio 15-21 dienomis mokytojų atstovai dalyvauja tarptautiniame seminare „Ekologinio ugdymo ir praktinio taikymo aspektai mokyklose“ Curte de Arges mieste Rumunijoje, o lapkričio 24 –gruodžio 1 d. mokinių ir mokytojų darbo grupė išvyksta į mokymus Ahaus mieste Vokietijoje.