18 birželio 15, Penktadienis 08:22

Tarptautinio projekto dalyviai savivaldybėje dalijosi įspūdžiais

Birželio 12 dieną Gargždų „Minijos“ progminazijos moksleiviai kartu su anglų kalbos mokytoja Stefanija Piaulokiene lankėsi Klaipėdos rajono savivaldybėje, kur vicemerei Rūtai Cirtautaitei bei Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vyriausiajai specialistei Rasai Grubliauskytei pristatė vykdytą projektą „Daugiakultūrinis bendravimas: stereotipų laužymas“, kurį iš dalies finansavo Savivaldybė. 

Šiam projektui Klaipėdos rajono savivaldybės Tarptautinių projektų programos valdyba, kuriai pirmininkauja mero pavaduotoja Rūta Cirtautaitė, skyrė 1,3 tūkst. eurų. Savivaldybėje su mokytoja apsilankę mokiniai pasakojo, kad didžiausią įspūdį paliko bendravimas su bendraamžiais iš Ispanijos, kurie gyveno jų namuose. Taip į projektą įsitraukė ne tik mokiniai, bet ir jų šeimos, kurios stengėsi ispanus supažindinti su mūsų kultūra, tradicijomis, lietuviška virtuve. Mokiniai tikino, kad šis projektas atnešė didžiulę naudą, nes padėjo ne tik užmegzti pažintis su kitataučias, daugiau sužinoti apie jų šalį bei kultūrą, bet ir leido pagilinti anglų kalbos žinias. Mokytoja Stefanija Piaulokienė taip pat pabrėžė, kad šis projektas atskleidė ir kitas mokinių savybes, pavyzdžiui, drąsą, gebėjimą dirbti komandoje, bendruomeniškumą.

Vicemerė Rūta Cirtautaitė teigė, kad jai buvo itin svarbu išgirsti ne tik mokytojos, bet ir pačių mokinių mintis, ar tokie projektai jiems yra naudingi, kokių žinių jie pasisemia, ar Savivaldybės skiriamas finansavimas yra tikslingas. Taip pat vicemerę džiugino, kad Gargždų „Minijos“ progaminazija turi puikius ir patikimus tarptautinius partnerius, su kuriais gali vykdyti tęstinius projektus.

Atnaujinta 18 birželio 15, Penktadienis 08:30