18 gegužės 28, Pirmadienis 06:22

„Minijos“ keturkovininkės vienos stipriausių Lietuvoje!

Gegužės 10 dieną Gargždų sporto mokyklos stadione, Klaipėdos bendrojo lavinimo mokyklų keturkovės varžybose, Gargždų ,,Minijos“ progimnazijos mergaičių komanda iškovojo I vietą. Ši pergalė, suteikia teisę atstovauti mokyklos komandai tarpzoninėse varžybose.

Į varžybas, Kuršėnuose gegužės 15 dieną, rinkosi stipriausios rajonų mokyklos. ,,Minijos progimnazijos mergaitėms teko rungtyniauti su Kuršėnų Daugėlių, Palangos Vlado Jurgučio, Plungės ,,Ryto“, Mažeikių ,,Pavasario“ pagrindinių mokyklų, bei  Joniškio Mato Slančiausko, Telšių ,,Kranto“, Naujosios Akmenės ,,Saulėtekio“, Klaipėdos Gedminų progimnazijų rinktinėmis.

Gargždų „Minijos“ progimnazijos mergaitės surinko 1249 taškus, iškovojo I vietą ir pateko į Lietuvos mokyklų žaidynių finalines keturkovės varžybas. Kuršėnuose asmeninėje įskaitoje  300 taškų surinko Deira Gruzgytė ir iškovojo I vietą.

Ankstyvą gegužės 23 rytą, mergaitės vyko į Alytų. Lietuvos mokyklų žaidynių finalinėse keturkovės varžybose rinkosi stipriausios Lietuvos mokyklų komandos. Daugiausiai taškų (1336) surinko Radviliškio Vinco Kudirkos progimnazijos rinktinė, bei iškovojo I vietą. II vietą - Klaipėdos Gedminų progimnazijos atstovės (1318), Gargždų ,,Minijos‘‘ progimnazijos  mergaitės liko III vietoje, jos surinko 1259 taškus. Likusios komandos rinko taškus ir ,,dalinosi‘ vietomis: Šakių ,,Varpo“( 1225), VGTU inžinerijos licėjus (1211), Kauno Kazio Griniaus progimnazijos (1168), Širvintų ,,Atžalyno“ progimnazijos (1166), Druskininkų ,,Atgimimo“ (1140), Šiaulių Jovaro progimnazijos (1098), Alytaus Panemunės pagrindinės mokyklos (1065) mokinės.

Asmeninėje įskaitoje tarp stipriausių Lietuvos mokinių- Deira Gruzdytė, ji surinko 304 taškus ir užėmė III vietą .

Gargždų „Minijos“ progimnazijos mergaičių rinktiniai atstovavusios Kornelija Staponaitė (253), Urtė Petrauskaitė (250), Oresta Viskontaitė (243), Kamilė Staeikūnaitė (209) ir Teresė Ložinskaitė (166), taip pat kovojo dėl kiekvieno taško, kuriuos susumavus mokyklos komanda iškovojo aukštą III vietą.  Nugalėtojų komandai vadovavo mokytoja Jolanta Žukauskienė .