18 gegužės 15, Antradienis 19:54

Sveikiname progimnazijos anglų kalbos žinovus!

    Sveikiname progimnazijos komandą anglų kalbos konkurse “MY INSPIRATION IS MY HOMETOWN“ laimėjus 2 vietą!      Puikiai pasirodė 7a klasės mokiniai Gintarė Smilgytė ir Ugnius Mikalauskas, 8a klasės mokinė Aušrinė Anužytė, 8 c klasės mokinys Liutauras Stanslovas ir 8 e klasės mokinys  Ernestas Smilginis. Mokinius konkursui paruošė  mokytoja Stefanija Piaulokienė.

„ Knowledge has to be improved, challenged, and increased constantly, or it vanishes“. /P. Drucker/.

Toks buvo konkurso organizatorių šūkis. Edukaciniai žaidimai - viktorinos skatina mokinių  kultūrinį ir sociokultūrinį pažinimą, lavina anglų kalbos įgūdžius  bei loginio mąstymo įgūdžius, skatina mokinius savarankiškai mokytis bei ieškoti informacijos. Dėka tokių konkursų yra sudaromos galimybės gabiesiems mokiniams įsivertinti savo žinių ir gebėjimų lygį bei ugdyti komunikacinius įgūdžius. Progimnazijos komandos „Lost in London“ dauguma narių – Gintarė, Ugnius ir Ernestas, šiais mokslo metais buvo pasirinkę anglų kalbos ilgalaikes konsultacijas, kurių programa ir buvo skirta gabiems mokiniams, būsimiems olimpiadininkams, ugdytis.

Vykusio konkurso metu  mokiniai pasitikrino kalbos žinias, nes klausimai buvo sudaryti iš tekstinės, garsinės ir vaizdinės informacijos apie objektus mieste, kelio sakymą, miesto žemėlapį, įžymias vietas Londone. Daugiausia  pasiruošimo laiko prireikė anglų kalbos idiomoms, posakiams, patarlėms su „miesto“ žodžiais. Ar  jūs žinote posakio „Hit the town“ reikšmę? Ne? Paklauskite vieno iš komandos narių. Smagiausia užduotis konkurse buvo haiku kūrimas. Haiku –tai trumpas trijų eilučių eilėraštis; pirmojoje ir trečiojoje eilutėje yra po 5 skiemenis, antrojoje - 7 skiemenys.

Kriaušės sužydo...

 Laišką skaito mergaitė

Mėnulio šviesoj. (Buson)

Šikšnosparnis

Gyvena slapta

 Po sulūžusiu lietsargiu (Buson)

Pabandykite ir Jūs, gal surengsime haiku skaitymo popietę?

Atnaujinta 18 gegužės 15, Antradienis 19:58