18 vasario 20, Antradienis 20:24

Netradicinės pamokos su mokytojais iš Danijos

Mūsų mokykla jau keleletą metų sėkmingai bendradarbiauja su Danijos Nykobing F miesto Sophieskolen mokykla.Kartu su šios mokyklos mokytojais dalyvavaujame Pietų Baltijos šalių projekte „Veikime“. Įdomiai leidome laiką Nord Plus projekte „Exchangee for all“, Pietų Baltijos šalių projekte „Creat Learn“.Šį kartą mokytojai atvyko pagal Erasmus+ projektą „Getting closer“.Vasario mėnesį"Minijos“ progimnazijoje integruotas pamokas vedė mokyklos pedagogai. Mokytojos Signe ir Lone su progimnazijos ketvirtokais kalbėjosi apie Egiptą, žaidė orientacinį žaidimą, informacijos ieškojo internete, darė piramides iš popieriaus. Mokytojai Lise-Lotte ir Michael vedė integruotas fizikos, matematikos ir anglų kalbos pamokas penktokams. Vaikai ne tik atliko fizikinius bandymus, bet ir anglų kalba su svečiais kalbėjo apie pomėgius bei Lietuvos ir Danijos šalių mokyklų skirtumus ir panašumus. Šio pprojekto koordinatorės Renata Anužienė bei Asta Lukauskienė stengsis , kad šis projektas nenutrūktų ir kitais metais mes ir vėl sulauktume svečių iš Danijos , o kad mūsų mokyklos mokytojai taip pat turėtų galimybę pasisvečiuoti ir padirbėti Sophieskolen mokykloje.

Atnaujinta 18 vasario 20, Antradienis 20:27