18 sausio 28, Sekmadienis 18:59

Edukacinis žaidimas “Smart and Quick”

Sausio 26 d. Gargždų “Minijos” progimnazijoje vyko anglų kalbos edukacinis žaidimas   “Smart and Quick”, kuriame dalyvavo 3-4  klasių mokinių komandos net iš 15 rajono mokyklų. Konkursą organizavo “Minijos” progimnazijos vyresnioji anglų kalbos mokytoja   Aušra Jašmontienė ir  Pašlūžmio mokyklos-daugiafunkcio centro mokytoja metodininkė Alma Vanagienė.

Edukacinio žaidimo “Smart and Quick” tikslas: lavinti anglų kalbos ir loginio mąstymo įgūdžius, kūrybiškumą bei kelti  mokymosi motyvaciją. Renginyje siekta pradinukus sutelkti dirbti komandose, tobulinti jų komunikavimo gebėjimus, pratinti įgytas pamokose žinias pritaikyti praktinėse užduotyse.

Pasirinkta renginio forma “Užduotys postuose” buvo itin dinamiška, nes komandos aplankė 15 postų su skirtingomis užduotimis. Komandoms reikėjo pasižymėti sumanumu ir vikrumu, nes atvykus į kiekvieną postą laiko limitas buvo tik 3 minutės.  

Pasibaigus kelionei po postus, kol vertinimo komisija skaičiavo komandų taškus, renginio vedėja Aušra Jašmontienė  mokiniams organizavo smagias renginio refleksiją ir apibendrinimą atitinkančias veiklas.

Nugalėtojais tapo Gargždų “Minijos” progimnazijos komanda „Magic Pencils“ (mokytoja Birutė Ratkuvienė), surinkusi 167 taškus. Vos keliais taškais atsilikusioms Gargždų “Kranto” pagrindinės mokyklos pradinukų komandai “Sunny Days“ (mokytojos A. Jariomenkienė ir R. Juodeikienė ) atiteko antroji, o Slengių mokyklos-daugiafunkcio centro komandai „Super Stars“ (mokytoja Aušra Strakšienė) trečioji vietos. Džiugu, jog ir kitas rajono mokyklų pradinukų komandas vos vienas kitas taškas skyrė nuo prizininkų, na, o tos komandos, kurios lėčiau atliko užduotis taip pat nenusivylė, ir džiaugėsi surinkę beveik 100 taškų.

Vertinimo  komisijos pirmininkė Klaipėdos r. Švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja N. Gotlibienė dėkojo Gargždų „Minijos“ progimnazijos bendruomenei, renginio organizatorėms ir rajono mokyklų anglų kalbos mokytojų metodiniam būreliui už gražų priėmimą ir sklandų renginio organizavimą. Taip pat N. Gotlibienė džiaugėsi visų komandų pradinukų žiniomis, aktyvumu, sumanumu ir kiekvienai komandai įteikė padėkos raštus bei saldžius prizus, o komandoms nugalėtojoms – diplomus ir atminimo dovanėles. Švietimo centro direktorė Ramutė Sirutienė teigiamai įvertino rajono mokyklų anglų kalbos mokytojų iniciatyvumą ir įteikė joms kvalifikacinius pažymėjimus.