17 gruodžio 11, Pirmadienis 09:46

Advento pradžios šventė

IMG 5022

Kai už lango tamsu ir šalta, kai iškrinta pirmasis sniegas, kai nespėja išaušti diena ir ateina vakaras, mes pradedame laukti stebuklingų Šv. Kalėdų. Šis laukimas – tai keturios Advento savaitės.

 Kai už lango tamsu ir šalta, kai iškrinta pirmasis sniegas, kai nespėja išaušti diena ir ateina vakaras, mes pradedame laukti stebuklingų Šv. Kalėdų. Šis laukimas – tai keturios Advento savaitės. Gruodžio 4 ir 5-osios rytmetį šventiškai nusiteikę „Minijos" progimnazijos mokiniai ir mokytojai rinkosi į Šv. Arkangelo Mykolo bažnyčią švęsti Advento pradžią. Šis šventiškas susitikimas prasidėjo malda, kaip ir dera atėjus į Dievo namus. Vėliau visus susirinkusius pasveikino kunigas Stasys Toleikis ir klebonas kanauninkas Jonas Paulauskas bei palaimino. Abu kunigai palinkėjo prasmingai praleisti Advento laiką darant tik gerus darbus, o taip pat palinkėjo sveikatos, geros nuotaikos ir daug dovanų.

Klebonas kanauninkas J. Paulauskas įteikė dovanas: kiekvienai mokytojai po kalendorių, o mokiniams po pašventintą kalėdinę žvakutę. Mokyklos bendruomenė atsidėkodama atnešė dovanų bei prisidėjo pinigine auka.

Mokytojai ir mokiniai nuo Advento vainiko užsidegė atsineštas žvakutes ir grįžę į klases dalinosi šviesa, kuri atveria akis ir leidžia patirti šilumą.

Tikybos mokytoja Neringa Žemgulienė

Atnaujinta 18 sausio 03, Trečiadienis 19:40