17 spalio 24, Antradienis 11:25

Susitikimas su rašytoja I.Zarambaite

Spalio 19 d. 2b, 4e ir 4d klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis dalyvavo rašytojos Ignės Zarambaitės knygos „Skudurinukė“ pristatyme. Renginys vyko vaikų literatūros skyriuje. Ignė Zarambaitė – vaikų rašytoja, bibliotekininkė.

Spalio 19 d. 2b, 4e ir 4d klasių mokiniai kartu su savo mokytojomis dalyvavo rašytojos Ignės Zarambaitės knygos „Skudurinukė“ pristatyme. Renginys vyko vaikų literatūros skyriuje. Ignė Zarambaitė – vaikų rašytoja, bibliotekininkė. Į literatūrą įžengė 2015 m., kai antrajame Nacionaliniame vaikų literatūros konkurse su pasaka „Emilio laiškas“ laimėjo geriausio metų debiuto nominaciją. 2016 m. pasirodė antroji autorės knyga „Skudurinukė“, o trečioji – „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“. Knyga „Skudurinukė“ išspausdinta 13 tūkstančių egzempliorių tiražu.    Pristatymo metu Ignė mokiniams pasakojo, kaip ji kuria pasakas, lėles. Rašytoja pasakojo apie save, savo pomėgius, bendravo su mokinukais, atsakė į pateiktus klausimus. Po knygos „Skudurinukė“ pristatymo, autorė padedant mokiniams kūrė skudurinę lėlę. Mažieji skaitytojai autorei dovanojo daug šypsenų ir apsikabinimų, o rašytoja atsidėkojo dovanodama visiems po knygą „Skudurinukė“ su autografu. Norintys turėjo galimybę įsigyti trečiąją knygą „Elzė ir senojo dvaro paslaptis“.

     Gera knyga yra raktas į vaiko sielą, ji žadina norą pažinti pasaulį, todėl rašytoja I.Zarambaitė pažadėjo, kad toks susitikimas su knyga ne paskutinis.

   Pradinių klasių mokytoja D.Jasudavičienė

Atnaujinta 17 spalio 24, Antradienis 11:32