17 kovo 13, Pirmadienis 14:07

SVEIKINAME PROGIMNAZIJOS KINGSIEČIUS

 Kings - tai tarptautinė įmonė, organizuojanti matematikos ir anglų k. olimpiadas Lietuvoje, Estijoje, Lenkijoje ir Gruzijoje. Kings komanda siekia puoselėti visuomenės švietimo idėją bei kurti naują, novatorišką ir unikalią jos viziją, pagrįstą nuolatine perspektyva tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam!

Kings - tai tarptautinė įmonė, organizuojanti matematikos ir anglų k. olimpiadas Lietuvoje, Estijoje, Lenkijoje ir Gruzijoje. Kings komanda siekia puoselėti visuomenės švietimo idėją bei kurti naują, novatorišką ir unikalią jos viziją, pagrįstą nuolatine perspektyva tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam! Komandos vizija- motyvuota mokytis, iššūkių nebijanti bei nuolat įgūdžius lavinanti jaunoji karta.

Spalio mėnesį nemažas mūsų mokyklos mokinių būrelis taip pat registravosi į Kings anglų kalbos tarptautinės olimpiados pirmajį turą. Šis edukacinis konkursas leido pasitikrinti ne tik akademines žinias, tačiau ir išbandyti save ne komforto zonoje – konkursas vyko ne jau įprastoje mokyklos aplinkoje, o olimpiados organizatorių parengtuose centruose. ,,Minijiečiai” vyko į Klaipėdos Universiteto Socialinių mokslų fakultetą. Visi, įveikę pirmajį turą, sėkmingai pateko į antrąjį etapą ir tuo pačiu tapo “Kings geriausių mokinių klubo”nariu– tapo kingsiečiais.

Kovo pradžioje Kings komanda aplankė mūsų šauniuosius mokinius ir įteikė pirmojo, antrojo ir trečiojo laipsnio diplomus bei sertifikatus už pasiektus puikius rezultatus tarptautinėje Kings olimoiadoje. Džiaugiamės aktyviais, smalsiais, iniciatyviais, veržliais ir siekiančiais tobulėjimo progimnazijos mokiniais. Dėkojame tėveliams už vaikų palaikymą ir jų nuvežimą į olimpiados vietą. Tik dirbdami kartu – pasieksime pergales!

Užsienio kalbų MG pirmininkė Violeta Barbšienė

 20170301 080637

kings

Atnaujinta 17 kovo 14, Antradienis 08:40