17 kovo 13, Pirmadienis 14:01

Viktorina-žaidimas „Hard Nuts“

Kovo 10 dieną mūsų mokykloje vyko Klaipėdos rajono Bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių anglų kalbos edukacinė viktorina-žaidimas „Hard Nuts“.

 Kovo 10 dieną mūsų mokykloje vyko Klaipėdos rajono Bendrojo ugdymo mokyklų pradinių klasių anglų kalbos edukacinė viktorina-žaidimas „Hard Nuts“. Žaidime dalyvavo 15 komandų. Komandos buvo pasipuošusios aprangos kodu, atitinkančiu jų pavadinimą, išmaningai prisistatė. Moksleiviai žaidime parodė savo išmintį apie metų laikus, žiemos ir pavasario šventes, orus, maistą, rūbus, profesijas, laukinius gyvūnus, socialinę, kultūrinę aplinką, istoriją, meną, muziką.

Vertinimo komisija, kurios pirmininkė buvo Klaipėdos rajono švietimo skyriaus vedėjo pavaduotoja N. Gotlibienė, suskaičiavo ir paskelbė komandų rezultatus. Pirmąją vietą užėmė Plikių I. Labutytės pagrindinės mokyklos komanda „Clever Kids“, antrąją - „Kranto“ pagrindinės mokyklos komanda „Sunny Days“, trečiąja vieta dalinosi „Minijos“ progimnazijos mokyklos komanda „Hard Stones“ ir Priekulės Ievos Simonaitytės gimnazijos komanda „Winter Titans“.

Protų kovų žaidimą organizavo ir užduotis ruošė Gargždų „Minijos“ progimnazijos pradinių klasių anglų kalbos vyresnioji mokytoja Aušra Jašmontienė, taip pat ruošiant užduotis talkino Pašlūžmio mokyklos-daugiafunkcio centro anglų kalbos mokytoja metodininkė Alma Vanagienė.

Atnaujinta 17 kovo 13, Pirmadienis 14:07