17 vasario 07, Antradienis 12:48

Meninio skaitymo konkursas

Š.m. sausio 25 d. Gargždų ,,Minijos“ progimnazijoje vyko kasmetinis 5 – 8 klasių moksleivių meninio skaitymo konkursas, kuriam buvo pasiruošę 12 skaitovų: V.Štėraitė ir D.Kubiliūtė iš 5a kl., A. Simonaitis iš 5b kl., P. Švarcė ir D.Vaičiulytė iš 5c kl., D.Lankutis ir M.Tulabaitė iš 5e kl., I. Kurpeikytė iš 6d kl., E. Miciūtė iš 7e kl., A.Gindulytė ir G. Vykertaitė iš 8a kl., G.Žemgulytė iš 8c kl.

 Š.m. sausio 25 d. Gargždų ,,Minijos“ progimnazijoje vyko kasmetinis 5 – 8 klasių moksleivių meninio skaitymo konkursas, kuriam buvo pasiruošę 12 skaitovų: V.Štėraitė ir D.Kubiliūtė iš 5a kl., A. Simonaitis iš 5b kl., P. Švarcė ir D.Vaičiulytė iš 5c kl., D.Lankutis ir M.Tulabaitė iš 5e kl., I. Kurpeikytė iš 6d kl., E. Miciūtė iš 7e kl., A.Gindulytė ir G. Vykertaitė iš 8a kl., G.Žemgulytė iš 8c kl. Konkurso metu liejosi Just. Marcinkevičiaus, S.Gedos, L.Degėsio, H.Radausko, B.Vilimaitės tekstai, ypač populiari buvo J.Erlicko kūryba.

Moksleivius vertino progimnazijos direktoriaus pavaduotoja R.Baublienė, lietuvių kalbos mokytojos. G. Žemgulytė, I.Kurpeikytė ir E. Miciūtė atstovaus mokyklą rajoniniame meninio skaitymo konkurse, kuris vyks sausio 31 d.

Konkursas įkvepia ne tik nugalėti scenos baimę, geriau suprasti skaitomą kūrinį, bet ir įtaigiu žodžiu paveikti klausytoją.

                                                                                                   Živilė Bartkevičienė

                                                                                                   Gargždų ,,Minijos“ progimnazijos lietuvių kalbos mokytoja       

20170125 130624                       

                                                                                                                                        

Atnaujinta 17 vasario 07, Antradienis 13:00