Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/mioslt/domains/minijos.lt/public_html/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Netradicinė lietuvių literatūros pamoka
×

Įspėjimas

JUser: :_load: Nepavyko įkelti nario su id: 62
Spausdinti šį puslapį
16 gruodžio 09, Penktadienis 13:00

Netradicinė lietuvių literatūros pamoka

Šių metų lapkričio 22-ąją dieną Gargždų ,,Minijos” progimnazijoje vyko netradicinė literatūros pamoka, kurios tema Vinco Krėvės ,,Antanuko rytas” kalba. Pamokoje lietuvių kalbos mokytoja Rūta Tamošaitienė mokinius supažindino su lietuvių tarmėmis, pateikė pavyzdžių ir suskirstė juos į nedideles grupeles.

Šių metų lapkričio 22-ąją dieną Gargždų ,,Minijos” progimnazijoje vyko netradicinė literatūros pamoka, kurios tema Vinco Krėvės ,,Antanuko rytas” kalba. Pamokoje lietuvių kalbos mokytoja Rūta Tamošaitienė mokinius supažindino su lietuvių tarmėmis, pateikė pavyzdžių ir suskirstė juos į nedideles grupeles. Mokiniai iš 5 c ir 5 e klasių ruošė pranešimus apie skirtingas lietuvių kalbos tarmes. Visi labai stropiai dirbo ir ruošėsi šiai pamokai. Spalvingus plakatus padarė Gytė Jakaitė, Eva Černiavskytė, Augustė Petreikytė, Odeta Survilaitė, Liepa Butvydaitė, Danielė Vaičiulytė ir Barbora Račkauskaitė iš 5 c klasės. Informatyvias ir įdomias pateiktis pristatė Beatričė Vilimaitė, o Milda Tulabaitė iš 5 e klasės į pamoką atėjo apsirengusi spalvingais, tikrais tautiniais rūbais. Šioje pamokoje mokiniai sužinojo įdomios informacijos apie mūsų tarmes ir skaitydami V. Krėvės ,,Antanuko rytą” išsiaiškino dzūkų tarmės žodžius.

Milda Tulabaitė

20161122 114909

20161122 113134

Atnaujinta 16 gruodžio 09, Penktadienis 13:07