16 gruodžio 09, Penktadienis 12:54

Edukacinis užsiėmimas Klaipėdos laikrodžių muziejuje

 Link metų sandūros lekia paskutinės dienos. O ką pirmokai žino apie laiką? Artėjant metų virsmui 1c klasės mokiniai keliavo į Laiko namus – į Klaipėdos laikrodžių muziejų. Praktiniame užsiėmime mokiniai sužinojo, iš kokių detalių susideda laikrodis. Kadangi jau išmoko rašyti skaitmenis iki 10, ant pateikto ciferblato susirašė valandas.

 Link metų sandūros lekia paskutinės dienos. O ką pirmokai žino apie laiką? Artėjant metų virsmui 1c klasės mokiniai keliavo į Laiko namus – į Klaipėdos laikrodžių muziejų. Praktiniame užsiėmime mokiniai sužinojo, iš kokių detalių susideda laikrodis. Kadangi jau išmoko rašyti skaitmenis iki 10, ant pateikto ciferblato susirašė valandas. Po to tvirtino rodykles, laikroduką dekoravo spalvindami, puošė karoliukais. Savo ,,sukonstruotą“ laikrodį panaudos mokantis pažinti valandas.

     Vėliau vaikai ekspozicijų salėse susipažino su laiko prietaisų raida nuo seniausių laikų iki dabar. Stebėjosi senoviniais mediniais kalendoriais, saulės, vandens, ugnies ir smėlio laikrodžiais. Pamatė įvairių šalių meistrų kurtų laikrodžių nuo Renesanso laikų iki šių dienų.

IMG 0514

IMG 0512

Atnaujinta 16 gruodžio 09, Penktadienis 12:59