16 lapkričio 10, Ketvirtadienis 12:36

Pirmokai sportuoja

     Spalio 22 d. popietę į mokyklos sporto salę rinkosi 1 e klasės mokiniai kartu su tėveliais, sesėmis ir broliais. Vyko klasės sporto šventė “Kartu - mes jėga! ”. Linksmose estafetėse pareiškė norą dalyvauti ne tik mamytės ir tėveliai, broliai, sesės, bet ir seneliai. Jauniausiam važrybų dalyviui buvo tik 4 metukai.

     Spalio 22 d. popietę į mokyklos sporto salę rinkosi 1 e klasės mokiniai kartu su tėveliais, sesėmis ir broliais. Vyko klasės sporto šventė “Kartu - mes jėga! ”. Linksmose estafetėse pareiškė norą dalyvauti ne tik mamytės ir tėveliai, broliai, sesės, bet ir seneliai. Jauniausiam važrybų dalyviui buvo tik 4 metukai.  Dvi valandas nenuilsdamos 6 komandos rungėsi lįsdamos pro maišus, “šaudydamos” dėžutes, eidamos per popierinius tiltus, nešdamos lėkštes ant galvos. Daugiausia emocijų visiems dalyviams sukėlė paskutinė rungtis “Ėjimas ant slidžių”.

     Į namus visi ėjo pavargę, bet patenkinti. Tėveliai - kad turėjo galimybę aktyviai praleisti savaitgalį, o vaikai - gautais “aukso” medaliais.

 

Atnaujinta 16 lapkričio 10, Ketvirtadienis 12:38