20 lapkričio 11, Trečiadienis 09:19

Maloniai kviečiame į virtualią biblioteką - skaityklą "Vyturys"

Progimnazija sudarė sutartį su skaitmenine „Vyturio“ leidyklos biblioteka – skaitykla „VYTURYS“. Ši svetainė teikia paslaugas visą parą. Registruoti skaitytojai gali skaityti pasirinktas knygas, naudotis elektroniniais vadovėliais, esančiais šioje bibliotekoje, stebėti savo skaitymo pažangą. Skaityti galima asmeniniu, planšetiniu kompiuteriu bei išmaniuoju telefonu. Reikalinga tik naršyklė.

Klausimai ir atsakymai:

Kaip pradėti naudotis „Vyturio“ biblioteka?

Prašome kreiptis į bibliotekos darbuotojas, kurios jums suteiks išsamią informaciją ir pasakys prisijungimo kodą. Rašykite žinutę TAMO dienyne arba kreipkitės el. paštu.

Euridika Piaulokienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.;

Eimantė Kiaulakienė Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. 

Ką rasiu „Vyturio“ bibliotekoje?

„Vyturyje“ rasite beveik 400 literatūros kūrinių. Tai privalomi ir laisvalaikio skaitiniai mokiniams nuo 1 iki 12 klasės. Juos rasite čia: www.vyturys.lt/knygu-sarasas

Ar prie kūrinių pateikiama pagalbinė medžiaga?

Prie dalies kūrinių pateikiamos ir užduotys. Tokie kūriniai sąraše bus pažymėti išnašos ženklu*. Svarbiausios užduotys pateikiamos prieš kūrinį. Kitos užduotys, paaiškinimai ir komentarai matomi spustelėjus ant išnašos ženklelio.

Atnaujinta 20 lapkričio 11, Trečiadienis 09:57