Warning: Use of undefined constant JMF_THEMER_MODE - assumed 'JMF_THEMER_MODE' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/mioslt/domains/minijos.lt/public_html/plugins/system/djjquerymonster/djjquerymonster.php on line 210
Anglų kalbos pamoka ,,Sveika gyvensena“
Spausdinti šį puslapį
20 gegužės 28, Ketvirtadienis 05:43

Anglų kalbos pamoka ,,Sveika gyvensena“

Kas yra sveikas maistas? Kodėl ,, šiukšlinis maistas“ yra skanus? Kas yra Fryganizmas? Ką valgo lietuviai, o ką mėgsta valgyti britai? Kaip užsisakyti maistą kavinėje?

Tai tik keletas klausimų į kuriuos penktų klasių mokiniai turėjo rasti atsakymus per anglų kalbos pamokas mokydamiesi  temą ,,Maistas“ (Food). Perskaitę keletą tekstukų, išklausę ir atlikę klausymo ir video  užduotis , įtvirtinę žodyną maisto tema ,mokiniai greitai rado atsakymus į šiuos klausimus. Visi, kaip susitarę, tvirtino ,kad greitas maistas-,,šiukšlinis maistas“ yra labai skanus ir jie jį mėgsta valgyti, bet tuo pačiu antrino, kad greitas maistas yra nesveikas ir juo dažnai piktnaudžiauti nepatartina.

Naudodamiesi savo patirtimi, mokiniai diskutavo, kokie  maisto produktai turėtų būti ant mūsų pusryčių ar pietų stalo, dalinosi patarimais, kaip patys sveikai maitinasi, ką turėtų valgyti, o ko ne, kad būtų sveikesni.

 Apibendrinamąją pamoką  baigėme kūrybiniais darbeliais ,,Mano sveikas patiekalas“ (My healthy meal“ angl.), kuriuos galite pamatyti virtualioje programos Padlet aplinkoje.

 

Anglų kalbos mokytoja Violeta Barbšienė

 

NUOTRAUKŲ GALERIJA

Atnaujinta 20 gegužės 28, Ketvirtadienis 06:34