20 balandžio 16, Ketvirtadienis 18:15

Anglų kalbos olimpiada Kings rengia antrąjį olimpiados turą

Progimnazijos anglų kalbos mokytojos džiaugiasi, kad itin gausus 2-8  klasių mokinių būrys dalyvavo tarptautinės KINGS anglų kalbos  olimpiados 2020 metų pavasario kvalifikaciniame ture. Mokinys, surinkęs 50 %  ir didesnį norminį įvertinimą yra kviečiamas dalyvauti  2020 metų pavasario semestro KINGS  anglų kalbos olimpiados finale.

Šiemet  olimpiados finalas organizuojamas www.kings.lt platformoje balandžio 4 -25 dienomis. Mokinys gali atlikti olimpiados užduotis jam patogiu metu. Tam reikia prisijungti prie savo asmeninės mokinio paskyros www.kings.lt svetainėje su tuo dalyvio kodu, kuriuo buvo atliktas kvalifikacinis olimpiados etapas. Deja, finalinis olimpiados etapas yra apmokestinamas dalyvio mokesčiu, kuris yra skirtas padengti administracinėms, užduočių rengimo, prizinio fondo ir kt. išlaidoms.

Bet yra maloni naujovė -tam, jog būtų lengviau pasiruošti finalui, visiems  norintiems jame dalyvauti yra pateikiamas dar vienas pasirengiamasis testas, atitinkantis finale pateikiamų užduočių sudėtingumo lygį. Sprendžiant šiuos testus, mokinys gali ne tik geriau pasiruošti artėjančiam finalui, bet ir įvertinti, kokio sudėtingumo ir formato užduotys  jo laukia finale.

Finalas – ypatinga sumaniausių kingsiečių šventė! Šiame etape susirungia geriausi kvalifikacinio (internetinio) olimpiados turo dalyviai, siekiantys įrodyti savo žinias bei išbandyti jėgas neįprastoje akademinėje aplinkoje, sprendžiant loginio mąstymo ir analitinių gebėjimų reikalaujančias užduotis.

Susidomėjusiems siūloma skaityti daugiau čia: https://kings.lt/pages/kings-finalas

Atnaujinta 20 balandžio 16, Ketvirtadienis 18:18